Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó ember...

Miért van ennyi bunkó ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a legnagyobb bajunk. Egyfolytában kötekednek, azt lesik, hogy a másiknak hol tehetnének keresztbe és folyamat gáncsolgatnak, mert ez jelent nekik örömet.

Másnak ebből nincs elege? Próbálok rendes ember lenni és lelkiismeretesen elvégezni a munkámat, de ha már egyetlen egy hibát vétek (míg mások vétenének mondjuk 4-et), akkor egyből én vagyok elővéve és lecseszve, mert valaki alig várja, hogy hibázzak. :((

Úgy érzem, hogy felesleges vagyok és selejt, miközben nagyon jól tudom, hogy ezek az emberek csak azért kötnek belém, mert látják, hogy én teperek és azért oltanak le, mert félnek attól, hogy valaki - aki látja köztünk a különbséget - hozzám hasonlítja majd őket.


Máshol is ez van az országban? És külföldön?



2013. dec. 11. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, dolgozom, és itt is ugyanez a helyzet.

Képesek páran mélyen segget nyalni csak hogy nekik jobb legyen, képesek kitúrni, mondván ha nekem nem lehet akkor neked sem lehet.

Van olyan volt kolléganőm aki lassan 1 éve nem dolgozik a cégnél (de a kisfőnök férje igen) és még ma is úgy hogy rég nem dolgozik nálunk keresztbe tesz pár dolgozónak. Az ő rosszindulatának köszönhetően , mert a férjét állandóan ezzel hergelte, elérte hogy kirúgják az illetőt-


Szóval amiről írsz az nem csak Magyarországon fordul elő.

2013. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ez mit keres ebben a kategóriában?
2013. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vadkan01 ***** válasza:
Bocsánat.
2013. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Bármely országban, ahol olyan társadalmi ellentétek vannak, mint Magyarisztánban, kialakul egy defetista hangos kisebbség, akiknek semmi nem tetszik, pláne nem a másik sikere. Úgy esett, hogy nálunk ez a réteg a középosztály alsó határán alakult ki, ami a mérvadó a közmédiában, így ezeket nyomatja mindenki, ezért tűnik olyan nagynak ez a csoport, valójában én pár százezernél többre nem saccolom őket.
2013. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó meglátás
2013. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom máshol hogy van,de itt tényleg sok a bunkó.
2013. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mert műveletlenek... főként a szélsőségesek...
2013. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert magyarok.
2015. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!