Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha szabadon lehetne vásárolni,...

Ha szabadon lehetne vásárolni, használi a fegyvert Magyarországon, vennél?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 14:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám jó ötletnek, de nyilván vennék, mert gyakorlatilag mindenkinek lenne, és így csak ezzel tudnám megvédeni magam pl. egy zsebtolvajjal szemben....
2009. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem lenne jó ötlet, mert nézd meg az amerikaiakat! Náluk lehet fegyvert tartani és ha valaki betörőt talál a házában, azt rögtön lepuffantja, aztán önvédelemre hivatkozik, mikor a betörő rögtön menekült volna.

Ezzel nem a betörőket akarom védeni, de ez akkor sem túl jó.

Aztán rengeteg arrafelé az olyan eset, hogy valaki bekattan, bemegy a suliba, munkahelyére és szétlövi mindenki fejét, aztán öngyilkos lesz.

Én ilyet nem kívánnék itthonra.

Na de hogyha lehetne, akkor én is beszereznék egyet, biztos, ami biztos.

2009. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

az a helyzet, hogy pont az amerikai adatok azt mutatják, hogy rablás/betörés esetén akkor szoktak emberek meghalni, ha fegyverük van.


a rabló/betörő jellemzően, ha van is fegyvere, nem akar embert ölni. fenyeget vele, elveszi ami kell, aztán lelép.


emberek akkor szoktak meghalni, ha vesznek fegyvert, berakják a fiókba, hogy most aztán meg tudjuk védeni magunkat. ha jön a rabló, előveszi, de tök hülye hozzá, ráadásul be van sz@rva, lő, de persze nem talál és erre a rabló bedühödik és a saját fegyverével lövi agyon.

2009. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Természetesen vennék.
2009. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy... És azonnal el is költöznék az országból, mert szerintem két napon belül mindenki mindenkit kinyírna.
2009. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
vennék. még így is, nem vagyok bűnöző, de pont lesz-rom hogy mi legális, és mi nem.
2009. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Fegyver nélkül talán kevésbé látszol célpontnak. Szavakkal, tettekkel, óvintézkedésekkel és nem utolsó sorban némi egészséges kalandvággyal talán kevésbé nőiesen viszonyul a lehetséges problémákhoz a férfiember. És puszta ököllel felszerelve nehezebb vakmerően viselkedni, és okod sincs pont a legrosszabbkor zsebbe vagy kabát alá nyúlkálni. Nyugodt vagy mókás idióta filmeket és meséket is lehet nézni, nem kell a tévé kínálatára hagyatkoznunk... Jajj, de sok van itt még :)
2009. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Inkább ne lehessen vásárolni,ha egy mód van rá... Nem tudhatod, mikor történik még egy ilyen eset.

2009. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
én is pont erre gondoltam :( szörnyű
2009. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Bántották anyuci kedvencét, lelőtt kettőt, rájött, hogy nem ezt akarta, de késő volt, és ment leülni a büntetését, ami mellesleg elég kényelmes lesz még neki is, emellett nem nagyon esélyes, hogy morálisan feltöltődve jön ki évtizedek múlva. Sehol nem fasza.
2009. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!