Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a foglalkozásotok és...

Mi a foglalkozásotok és mennyitt kerestek havonta (netto)?

Figyelt kérdés

Statisztikai eredményekhez kellenének ezek az adatok. Arra lennék kíváncsi, hogy mi a foglalkozásotok, mennyitt kaptok bruttóban, nettóban havonta, hány éve dolgoztok a cégnél, hány évesek vagytok most és, hogy nő vagy férfi ja és szeretitek-e a munkátokat.


Kérem, hogy csak azok az emberek írjanak akik Magyarországon dolgoznak. Előre köszönöm az őszinte válaszokat!


2013. dec. 14. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Oké, legyen.

Kamionsofőr vagyok, 35 éves férfi, Magyarországon bejelentett munkahellyel, de külföldön végzem a munkámat. (talán így megfelel az utolsó követelménynek)

Bruttó: 140000Ft

Nettó: 330000-480000Ft

3 éve vagyok a cégnél, és szeretem ezt a munkát.

2013. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Targoncavezető férfi, és 43 éves vagyok.

160 ezer bruttó,125 ezer nettó a gyermekkedvezményekkel.

21 éve dolgozom ezen a helyen,amúgy 88-óta van munkaviszonyom.

Hogy szeretem -e a munkámat?Hááát...igen is ,meg nem is. :)

2013. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menedzser vagyok egy távközlési cégnél 5 éve, bruttó 710 ezer + 15% bónusz, ez olyan nettó 420 ezer gyerekkedvezménnyel.
2013. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!