Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy okostelefonommal mennyitt hasznaltam el a havi internet adagombol?

Figyelt kérdés

Szeretnem elkerulni, hogy az a kellemetlen meglepetes erjen engem,engem, egy pl. 50 000 ezres szamlat vagyok kenytelen kifizetni ami mondanom sem mennyire rossz lenne... Ha tullepem a havi adagomat akkor ertesitenek engem.


Mit tehetnek ez ugyben? Valaszokat elore is koszonom!


2013. febr. 6. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Felteszed a data countert. Ezen keresztül figyelheted az internetes forgalmad mind hálózaton, mind wifin. Widgetet is tudsz kitenni a kezdőképernyődre is. Így folyamatosan nyomon követheted.

Melyik szólgáltatónál vagy? mert a Vodánál csak bekorlátozzák a sebességet, ha túllépted a havi keretedet.

2013. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


A Telenor a szolgaltatom, kerdesem, hogy naluk az atlepes utan fizetni kell, vagy csak belassul?


Mas megoldas nincs a megerdeklodesre csa ezek letoltese? pl a regebbi telefonomon sms ben lehetett megerdeklodni mennyi penz van a kartyamom

2013. febr. 6. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok érdemben a kérdésedre válaszolni, mert Vodás vagyok. Ott belassítsák a sebességet. De sms-ben is le tudom kérni a forgalmamat, mert van ilyen menüm a telómon.


ez: [link]


smsben: [link]

2013. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj fel az online.telenor.hu honlapra, és ott látsz minden szükséges információt bitre pontosan :)
2013. febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!