Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Egerbakta...

Mi a véleményetek az Egerbaktai ügyről ahol cigánygyerekek erőszakoltak meg egy 10éves kislányt egy seprűnyéllel?

Figyelt kérdés
Persze tudom, szegények nem tehetnek róla, tudom jobbikos uszítás, a kislány is jobbikos volt és azért rendezte az egészet így, hogy a cigányokat befeketítsék. így volt ugye?
2009. nov. 25. 14:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Igen, a "rásszízstá" jobbikosok csapdába csalták azokat az állatokat, máshogy ilyen nem történhetett volna...
2009. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
felfújják ezt a diákcsínyt is!micsoda szégyen szegény purgyék!
2009. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
No komment. Ha hozzászólok,lesz egy bérelt helyem a börtönben a szegény nem idén barnultak társaságában. Mit tegyek? Én félek tőlük. Lesznek itt még durvább dolgok is, attól tartok.
2009. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
De tudjátok fontos megemlíteni, hogy itt nincs cigánybűnözés áá nem....
2009. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára a kislány provokálta ki...ti sem gondoljátok komolyan, h szegény ártatlan kis cigánygyerekek ilyet tennének,ugye?
2009. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
hol vannak már a jogvédők? délelőtt munkaidőben még nyüzsögtek itt.
2009. nov. 25. 16:07
 7/27 anonim válasza:
100%

Erről olyan véleményem van, amely nem tűri hogy azt nyilvánosan leírjam.


Azokról az emberekről pedig külön meg van a véleményem, akik ezeket külön próbálták kimagyarázni... méghogy jogállam...


Még valami: nekem ne mondja azt, hogy egy gyereknek nincs felelősségtudata és a többi ehhez hasonló... én 10 éves koromban szó szerint lelkiismeretesen meg tudtam különböztetni a jót a rossztól, hogy mit lehet és mit nem, hogy a csíny meddig csíny és a puszta gonoszság mettől az. Hogy miért? Mert a ilyen nevelést kaptam.


Undorító ez az egész, köpni tudnék. Ez nem gyerekcsíny, ez velejéig romlott, rosszindulatú megalázás, bántalmazás. És aki ezt gyerekcsínyként magyarázta... inkább nem írom le.


Annyit tudok, hogy bár leültetnének önbíráskodásért, de ha az én lányommal történt volna ez, meg ... azt vagy ők nem élték volna túl, vagy én nem...

2009. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
hát pedig még simán előfordulhat, hogy megtörténik a lányoddal ilyen, vagy akár veled. ez most nem jóslat, hanem lehetőség, hogy ebben az országban ez simán előfordulhat, a politika miatt és persze a sok hülye ember miatt akik szerint ez felfújás vagy akik most kussolnak.
2009. nov. 25. 16:21
 9/27 anonim válasza:
100%

A jogvédőikkel megcsinálnám ugyanazt amit ezzel a szegény kislánnyal.


Azt utána közölném vele hogy most mit vagy úgy oda?! Megsértődtél?! Hisz ez csak egy gyerekcsíny volt...rugalmatlan vagy?!

2009. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Igen, tudom hogy megtörténhet...bármennyire is félek...


Velünk emberekkel nem foglalkoznak, és ha ki merjük mondani azt amit jogosan érzünk, akkor nemcsak megbüntetnek, de mások előtt úgy állítják be, hogy nem nekünk van igazunk. Ettől függetlenül ez nálam az a határ, amit nem tűrnék el semmilyen szín alatt - és nincs az a törvény amely visszatartana attól, hogy én ezt megtoroljam.

2009. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!