Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőmet zaklatták, lehet...

A barátnőmet zaklatták, lehet hogy meg is erőszakolták, azóta olyan mintha poszttraumás stresszben szenvedne. Kihez fordulhatnék én mint barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tud koncentrálni, gyakran vannak sírógörcsei, szorong, nem akar róla beszélni. Esténként arról beszél a barátjának, hogy meg fogják ölni őket, nekem is mondta, hogy engem is meg fognak ölni, mert én is tanúskodtam, nem tudom mit tehetnék, a munkahelyén azt mondták, ki fogják rúgni, mert egyre rosszabbul végzi a munkáját. Kilábalt már valaki hasonlóból, és ha igen, hogyan?
2011. márc. 18. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Eszter alapítványt javaslom, ahol erőszakot elszenvedett nőknek nyújtanak szakképzett segítséget, ha jól tudom, ingyenesen.

Ennek az ambulanciáját lenne érdemes felkeresnetek. Minél előbb, annál jobb.

www.eszteralapitvany.hu

2011. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül forduljon pszichológushoz! Ha nem akar menni, akkor te vidd el! Ne fogadd el a kifogásokat!! Hidd el ezt egyedül nem tudja feldolgozni és a te segítségeddel sem! Ha bevontok egy szakembert, ő segíthet neki a továbblépésben!
2011. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hiszem hogy megerőszakolták, mert soha nem engedte közel magához az illetőt, mindig elkerülte, mégis most olyan "erőltetett" lett a személyisége, máshogy nevet mint régen. Havonta kb 2-3 alkalommal felriad éjszaka és azt hiszi hogy mászkálnak a lakásban. Nagyon aggódok érte, most már örök életére ilyen fog maradni?
2011. márc. 22. 16:27
 4/4 anonim válasza:
Mi lett a barátnőddel? Kiderült mi történt?
2014. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!