Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irtam egy verset egy lánynak,...

Irtam egy verset egy lánynak, de még nem mertem elküldeni neki eddig. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Nem telik el perc,hogy ne rád gondoljak,

Nem telik el éj,hogy ne veled álmodjak,

Álmodom,hogy szeretsz,hogy itt vagy velem,

Nem törőtsz a világgal,csakis velem.


De mindez csak képzelgés,egy szép álom,

Te nem szeretsz,nem is törődsz velem,

Szeretném ha szeretnél,csak velem lennél.

De te nem szeretsz,eldobtad szÍvemet.


Nem tudom,hogy mit tegyek,eltörted a szÍvemet,

Összerakni csak te tudnád,ha akarnád.

Ha akarnád itt lennél,csakis engem szeretnél,

De te messze jársz,elválaszt már sok határ.


Mit tegyek ha mást szertsz,engem elfeledsz?

Jut eszembe rólad sok szép gondolat,elfeledni nem tudlak.

Már csak álom mard énnekem,

hogy szeretsz,s itt vagy velem


2013. dec. 18. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első bekezdés és az utolsó mondat tetszik, de elolvasom megint.
2013. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amit benne hagynék még:

1. "De mindez csak képzelgés,egy szép álom, "

2. "Szeretném ha szeretnél,csak velem lennél."

3. "De te nem szeretsz" én úgy írnám, hogy s szívemet eldobtad.


4. "Összerakni csak te tudnád,ha akarnád. " Ez jó ötlet, csak valahogy máshogy írnám.


5. "Ha akarnád itt lennél,csakis engem szeretnél,

De te messze jársz" ennek a végén finomítanék.

2013. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékelést
2013. dec. 18. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,boldog lehet az a làny,aki kapni fogja, ja persze, ha õ is érez irántad!
2013. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Le fognak pontozni, de muszáj, hogy figyelmeztesselek: ha kedves neked a lelki boldogságod, és nem akarsz bazi nagy csalódásokat, akkor hallgass rám: SOHA, DE SOHA NE KÜLDJ SZERELMES VERSET EGY LÁNYNAK! FELEJTSD EL!!! SOHA NE VALLJ SZERELMET VAGY ÖNTSD KI NEKI BÁRMILYEN MÁS MÓDON A SZÍVEDET! Nem hazudok, nem hülyéskedek, a lehető legkomolyabban mondom. Felejtsd el a filmeket, lovagi történeteket meg a lányregényeket. GARANTÁLOM neked, hogy ha ezt elküldöd a lánynak, akkor nem fog veled összejönni. Higgy nekem! SZERELMET VALLANI TILOS!!!



Ha akarod, ne hallgass rám, de írd le a végeredményt majd privátban, hogy igazam volt-e.

2013. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen lányról van szó.
2013. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát.én a lánynak már amugyis elmondtam hogy mit érzek iránta,elmondtam a gondolataimat.Az a baj h neki tetszik egy másik fiu,de az a fiu pedig őróla nem vesz tudomást se.Én talán mindent megtennék a lányért,de ő meg ezt nem nértékeli sokra.Hát ez van.A versről még annyit hogy nem azért irtam előbb hogy el is küldjem,hanem csak ugy bánatomba szedtem össze a gondolataimat.És kiváncsi voltam hogy jó e és hogy mások mit szólnak hozzá.Lehet hogy mégis elküldöm neki ,de átirom az 1.válaszoló tanácsára,de igazat adok az 5.nek is aki azt mondta,hogy nem szabad egy lánynak szerelmet vallani.Lehet igaz hogy nem szabad ennyir pitizni azér.Amugy a lány normális életfelfogásu,nem egy plázacica tipus,16 éves,én pedig 20 vagyok
2013. dec. 19. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:

"Én talán mindent megtennék a lányért,de ő meg ezt nem nértékeli sokra."


Pont erről beszéltem. Ha 20 éves vagy, akkor legfőbb ideje, hogy ezt megtanuld.



Egyébként a legnagyobb csapda ebben az, hogy épp a lányok (és filmek, könyvek kultúra) sugallják azt, hogy márpedig nekik erre van szükségük. Nézz csak körül itt a gyk-n: tele van a Szerelem & szex topik nyavajgó lányok "Hol találok manapság érzelmes, kedves fiút?" - kérdéseivel. Amikor kérdezik, mindenkinek azt mondják, hogy nekik ilyen fiú kell. Érdekes módon azonban a világ tele van ilyen fiúkkal, és a lányok az ilyeneket KUTYÁBA NEM NÉZIK. Nemcsak, hogy elfordulnak az ilyen fiúktól, hanem sikítva menekülnek a szerelmet vallóktól, illetve néha meg is alázzák őket. És, mint mondtam, az ördögi az, hogy ennek ellenére azt mondják, hogy ilyenre van szükségük.



A nők nem következetesek abban, amit mondanak ahhoz képest, hogy mit tesznek. És ez nem azért van, mert tudatosan hazugok, hanem mert egyszerűen nem ismerik magukat. A nők meggyőződésem szerint sokkal inkább ösztönlények (értsd: ösztönök kormányozzák őket, nem a tudatosság, elvek, meggyőződések), mint mi. Ővelük ezek "csak úgy megtörténnek", aztán jól kisírják egymásnak, hogy hagyták, hogy megd*gja őket egy harmincas román kamionos, pedig nekik "érzékeny fiúra" van szükségük. Hát persze.



Barátom, ha rám hallgatsz, ne higgy a nőknek. Mármint abban, amit ezekről a témákról mondanak. És soha többet ne vallj szerelmet, ez tilos.



Egy kis ajánlott irodalom: [link]

2013. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy mégis elküldöm neki ,de átirom az 1.válaszoló tanácsára,de igazat adok az 5.nek is aki azt mondta,hogy nem szabad egy lánynak szerelmet vallani."



Mivan? Most akkor mégis el akarod küldeni? Hogy adhatsz eközben nekem igazat? Nem értelek.


Nagy hibát követsz el, ha elküldöd, már így is túl sokat pitiztél, azzal, hogy elmondtad neki az érzelmeidet. Egy lány számára ez rohadtul nem vonzó. Ha elküldöd, van esély rá, hogy többé szóba se fog veled állni. De ne mondd, hogy nem szóltam!

2013. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

''Pont erről beszéltem. Ha 20 éves vagy, akkor legfőbb ideje, hogy ezt megtanuld.''


Sokmindenben igazad van.Én is Ezt tapasztaltam ennél a lánynál,hogy bár a normális fiuk passzolnának hozzá,mert ő is normális,kedves,érzékeny lány.De sajnos ő is a nagymenő,vagány fiukra vágyik,mint minden lány,de közben ő mégsem olyan természetü.A sok kis Qrva csaj meg ezek a fickók megértik egymást:egy-két kacsintás és irány a bokor,másnap meg más nem is ismerjük egymást.De pl.ez a lány is akiről beszéltem az nem ilyen,de valami érthetetlemódon mégis az ilyen fiukról álmodik.És aki meg tisztességes lenne vele,azt meg MESSZIRE ELKERÜLIK.Hát ez van

2013. dec. 20. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!