Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor volt az utolsó halálbünt...

Mikor volt az utolsó halálbüntetés hazánkban?

Figyelt kérdés
És ha lehetne még azt tudni hogy kin hajtották végre és miért.(Nekem úgy rémlik hogy Richter nevezetű volt de lehet tévedek.)
2009. nov. 26. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon az utolsó kivégzés 1988. július 14-én volt, amikor az emberölésért halálra ítélt Vadász Ernőn hajtották végre a halálos ítéletet.
2009. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
most is kéne a halálbüntetés... sztojka ivánt-->kozma gyilkosát + összes cigánybűnözőt
2009. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%
szerintem meg az összes rasszistának
2009. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

ez nem rasszizmus, hanem igazság szolgáltatás lenne.

Sok magyar is megérdemelné, de tény, hogy túlnyomó részben a füstösök bűnöznek.

2009. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Kár itt dübörögni, tény, hogy Tisztelet a Kivételnek, a romáknál megy zömében a lánykereskedelem, futtatják a nőket, drog.... Nem vagyok rasszista. Vannak barátaim köztük, és rendesek, de azért vak én se vagyok, látom a másik rétegüket is a többől.
2009. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

"ma 17:33"

egyetértek veled, a legtöbb cigány rasszista.

2009. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Off :))

Biztos ismeritek azt a viccet, amikor egy pasas elmegy a pszichiáterhez, és az bármilyen képet mutat a betegnek, annak mindig a p*na jut eszébe róla. A doki szóvá teszi, mire a pasas: Mit mondhatnék, amikor doktor úr egyfolytában p*nákat mutogat nekem.

:)

Na ezen az oldalon nincs olyan téma, amiről ne tudnátok kihozni, hogy az a cigányokkal kapcsolatos.

Ez a "rasszizmus" téma meg már annyira ki van csavarva, hogy nagyon....

2009. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
az embereknek mármint a kis embereknek a legtöbb baja a cigányokkal van. Nem az fogja az átlagembert a legjobban bántani, hogy a 4es metróval megint elloptak egy kis 100milliót vagy 1milliárdot, nem az ,hogy a bérletárak megnőttek, ez mind idegesítő, és szar, hogy sokan napról napra élnek ezek miatt, viszont az sokkal jobban bántja az embert, ha az utcán megverik őt vagy ismerősét, gyerekét, meglopják, kirabolják, gyilkolnak, stb. Ez sokkal jobban megrázza az embert, és az ilyen bűncselekményeknek nagyon gyakori elkövetői a cigányok, így érthető, hogy az emberek egy ilyen témában őket veszik elsőnek elő. Főleg, hogy kint az utcán kussolni kell, mert ha visszaszólsz, akkor 10en vernek-ölnek meg, itt legalább megtehetjük. Bár jó lenne ha ezt nem kéne már anoniman megtenni.
2009. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Okés, de ez most hogy jön a legutolsó halálbüntetés kérdéséhez...?
2009. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te offoltál elsőnek én reagáltam rá, felhoztad, hogy egy csomó dologból előhozzák a cigányokat, erre írtam meg, hogy miért.
2009. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!