Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el, hogy mi az...

Hogyan döntsem el, hogy mi az igazság a történelmi múltról, a gazdaságról, az összeesküvés elméletekről?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy igaz-e hogy vannak titkos szervezetek/csoportok akik uralni akarják a Földünket, akik irányítanak minket? Pl a szabadkőművesekről is mindenki mást ír. Honnan, milyen könyvekből/ oldalakról tudhatnám meg az igazat, hogy az egészről egy átfogó képet kapjak? Szeretném tudni az igazat a történelmi múltról is, pl a holokausztról. Az a baj, hogy nem tudom honnan informálódjak, mert mindenhol mást állítanak, egyszer ezt, másszor azt az oldalt szidják, teljesen összezavarnak. néztem ezekről kisfilmeket is, de azokra is azt mondják nem tartalmazzák a teljes igazságot. A szüleim szerint nem kellene ezzel foglalkoznom, mert így folyton csak a világ problémáival törődöm és nem lehetek boldog. Ennek ellenére engem ezek a dolgok nagyon is érdekelnek, én nem akarok vakon élni, szeretnék tájékozott/jól informált lenni ezekben a dolgokban, ehhez szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan induljak el, esetleg írnátok jó könyvcímeket próbálják felfedni az igazságot, és tényleg hasznosak?

2013. dec. 26. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alap igazság, hogy a történelmet a győztesek írják.

Az 1,és 2 Vh úgy lett "színezve ahogy az Antant és az Oroszok szájíze akarta. Ferdítva hogy csakis a központi hatalmak tettek gaztetteket.

Holott tudjuk pl azt is hogy az USA nép-irtott Nagaszaki/Hirosimában.

mennyi minden lehet még az, amiről nem írnak a könyvek???????


Sosem fogjuk megtudni a teljes igazságot,mert az porig égették hogy nyoma se maradjon.

2013. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sandor76 ***** válasza:

Barhol fogsz kutakodni nem talalsz olyan dolgot ami megnyugtatna,sot meg egyre mergesebb leszel,amint rajossz majd hogyan mukodik ez a vilagunk.

En mar probaltam ilyeneket kutatni,meg azzal is almodtam ,de sehova sem vezetett,csak oda ,hogy mar mindenkit kezdtem megutalni,hol ezert hol azert.

A Biblia tarja fel a legjobban mi tortenik a vilagunkban,es merre van a kiut belole.

Kijelenti,"Az egesz vilag a gonosz hatalmaban van"1Jan,5;19.

Sokan nagyon megosztottak a Biblia teren,de ha erdekelnek ezek a dolgok,ott kezdj kutatni.Jehova Tanui segitenek ebben.

Szep napot.

2013. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyatkozz a logikádra.
2013. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!