Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért általánosít mindenki?

Miért általánosít mindenki?

Figyelt kérdés
Szerintem én is általános vagyok és még a haverjaim is azok. Francnak kell általánosítani, sőt ti mind általánosítotok. Főleg a volt csajom ő is tiszta általános volt, és buta mind a többi. Ha már itt tartunk minden csaj csak kihasznál csak azért ismerkednek velem hogy lehúzzanak AZ ÖSSZES. Szóval le kéne állni ezzel az általánosítás témával. Kövessetek engem én nem általánosítok ellentétben veletek ti általánosító jól lakott óvodások. Csak azért írtam ide a kérdést, mert mindenki ezt nézi. Mert ti mind szexéhesek vagytok. Egytől egyig.
2013. dec. 29. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Mennyire zavarna egy tízes skálán, ha meglékelném a fejed egy húsvágó bárddal?
2013. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
88%
te is általánosítottál a kérdésedben, szóval buktad
2013. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most miért mondjátok? Ti szexéhesek. Mind azok vagytok. kivéve én mert én általános vagyok.
2013. dec. 29. 17:58
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Te egy hülye csalódott gyerek vagy. Nem általános.
2013. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nálam nincsen általánosabb. Én még az általánosnál is általánosabb vagyok, de szerintem látszik. Mivel általánosságban általánosabb vagyok mind ti.
2013. dec. 29. 18:02
 6/21 anonim ***** válasza:

Puszi neked.

<3 <3 <3 o_O

2013. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

nem,te nem általános hanem idióta vagy

gyanítom hogy a volt csajod értelmesebb mint te

állj le a droggal/piával másnak nem igazán tudhatom be az ostobaságodat

"Miért általánosít mindenki?",mert komolyan,te most mi a sz art csinálsz?olvasd már el hogy mit írtál és kezdj el gondolkodni

szexéhesek vagyunk?jó ideje nincs barátom,úgyhogy előfordulhat, de sajnállak téged,ha nem szereted a szexet

2013. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Akkor bocsánat nem hülye vagy, hanem egy szürke, észrevehetetten droid, aki szereti sajnáltatni magát, de van benne egy adag nagyképűség is.
2013. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az, aki mondja!
2013. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én általánosítók mert én megtehetem mert általános napokon is átlagos vagyok ellentétben veletek, mert ti mind átlagnál átlagosabbak vagytok plusz általánosítotok .
2013. dec. 29. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!