Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo-n hogyan lehet csevegni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n hogyan lehet csevegni? (lehet rossz kategória)

Figyelt kérdés

bár elvileg ott is eleht randit leszervezni, szal jah..:D


regisztráltam, ugye keresőztem, és rá akartam menni ,hogy csevegj vele..aztán nem csináls emmit..kattingatok, meg minen ,de semmi.

képeket megutdom nézni, meg midnen...

képet tölöttem fel amgamról, meg adatlapomat is kitöltöttem, de nem engedi a csevegést..:/

vagy fizetős azis, hogy csevegjek???

akkor nemkell..XD



#Badoo #randi csevegés
2012. júl. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben fent voltam, szerintem nem változhatott sokat azóta. Elég gagyi, de úgy vettem észre, hogy azoknak nem tudsz írni akiknek a képe mellett (vagy neve mellett, tökmindegy) van egy kis "láng" ikon. Ők elvileg nagyon felkapottak (gondolom sokan írnak nekik, vagy sokan nézik őket.. passz), na szóval azoknak nem tudsz írni :D

De általában pár napon belül elmúlik ez, és utána velük is lehet csevegni. Többieknek meg alapból lehet írni ingyenesen.

2012. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jóó de én senkinek sem tudtam írni..XD bárkinek akartam ,és mg kis láng sem voltsehol..:/
2012. júl. 14. 02:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nemtudom mi lehet a probléma :D ... Egy külön ablakban szokta felhozni, ott lehetett irogatni... bár könnyen lehet hogy már ez se ingyenes :D
2012. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!