Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arra kérlek titeket, írjatok...

Arra kérlek titeket, írjatok bármit, amiről úgy gondoljátok, hogy segíthetne rajtam az alábbi helyzetben (? )

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha a világ megtorolná rajtam a legkisebb törekvésemet is arra, hogy boldog legyek. Próbálom fejleszteni az önbizalmam, próbálok egy kicsit önmagammal megértőbb lenni, de mindig hallok belülről egy hangot, hogy ezt, meg azt nem kéne magamnak ennyire elnézni, mert ezt a környezetem sem fogja soha elfogadni. Szinte látom magam előtt ilyenkor, hogy kiröhögnek, ha az előnytelen külsőm ellenére ismerkedni próbálok az ellenkező nem tagjaival. És ehhez hasonlók. Ilyenkor összedől a kártyavár, felteszem magamnak a kérdést, mégis miért fogadjam el én magam, ha az egyetlen társam ezek után csak én lehetek? Azt mondják mások, hogy nem számítanak ennyire ezek a dolgok, meg nálam sokkal tökéletlenebb ember is párt talált már, én mégis úgy érzem, hogy bármit tennék, keményen megkapnám érte a magamét a világtól. Bántanának, kiröhögnének, ettől félek. Inkább elbújok, visszahúzódok, csak ne bántson senki.
2014. jan. 3. 21:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!