Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora esély van egy Priest...

Mekkora esély van egy Priest folytatásnak? A film szinte ordít egy második rész után - a Daybreakershez hasonlóan fantasztikusan új színt vitt a "vámpír" feldolgozásokba.

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
0. Órisási bukás volt.
2014. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Sky capitan and the world of tomorrow is (azt hiszem) bukás volt, mégis egy kolosszális mozi a mai "tucatszuperprodukciókhoz" képest.
2014. jan. 4. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Annak sincs folytatása. És bármennyire is kolosszális, az is egy pocsék film. Pedig imádom Jude Law-t.
2014. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem egy filmet láttunk! De nagyon nem! Valami álomvilágban élhetsz (pedig eddig azt hittem én élek ebben), ha ez neked a sok tucat kommersz film közül nem jött be. Mind a vizuális megvalósítás ZSENIÁLIS, mind a forgatókönyv, mind az alaphangulat.


Annyira hozza azt a fantasztikus korabeli art-deco fantázia életérzést! Egyszerűen tökély!

2014. jan. 4. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
A béna filmek rajongója vagy. Ennyi. Ízléstelen.
2014. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha értelmes vámpíros film kell: Interjú a vámpírral, Kárhozottak királynője, Drakula ( Coppola féle ), Hívj be!,

Priestet nem nevezném maradandónak, túlzottan mesterkélt az egész.

2014. jan. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te pedig továbbra sem tudod mit beszélsz, rendkívül buta ember vagy, netán szimplán csak laikus. Átlagos és szürke lehet az életed. Sajnállak.
2014. jan. 5. 11:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak: pont ezen filmek után új színfolt a Daybreakers és a Priest. Viszont nem maradandót írtam (az a 93-as Coppola mozi), csak egy új világot. Ezt nem értette meg az első ritka szerencsétlen felfogású és sivár életű sem.


Mégegyszer: nem maradandó, csak teljesen újszerű. És épp ezért jó.

2014. jan. 5. 12:00
 9/9 SeriousGirl válasza:
Nem tudom, mennyire aktuális, de nekem kifejezetten tetszett a Priest film :) főleg Paul Bettany főszereplésével...király film.Agyon kutattam a neten a 2.részt,de mivel nem találtam, gondolom nincs és lehet nem is lesz :/ pedig jó lenne nagyon
2016. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!