Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy én is szép...

Mit tegyek hogy én is szép legyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon zárkózott vagyok, ezért sok lány kinevet, lenéz. azonban én külsőleg szeretnék úgy kinézni mint ők, mert ők olyan szépek, és népszerűek. Én pedig csúnya vagyok, nagyon göndör hajam van (kb annyira mint Slashnek vagy Brian Maynek :D) a hajamat sokszor szénakazanak nevezik. A hajammal semmit nem tudok csinálni mivel a hajvasaló teljesen tönkretenné, legfeljebb kifésülöm amivel azt érem el csak hogy nem gubancos annyira. A pattanásaim ellen kenem az arcom. Én tényleg nem akarom sajnáltatni magam csak azt szeretném kérdezni hogy még mit tudnék tenni a csúnyaságom ellen még. Előre is köszi a válaszokat! ;)
2014. jan. 5. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad,és sz*rd le őket!

Majd jön egy pasi aki elfogad,és ahogy leveszem még 14-16 körül lehetsz max,szóval fogsz még változni!

2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Stílusváltás!


Ne lenyalt hajú akarj lenni, legyél raszta!


A pattanásokkal meg ne foglalkozz, nem amiatt vagy szép vagy csúnya.



A göndör hajat ne akard kivasalni meg lenyomni, jól borzold fel és vágasd jó alakúra, meg használj fejkendőt, hajfogót stb-t


Ha meg valaki szénakazalozik meg lefikáz, te meg mondjad neki, hogy legalább én nem a pék seggéből bújtam ki.

2014. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Az alakodról mit gondolsz?

Egyébként kit érdekelnek a lányok?

Neked a fiúk véleménye legyen fontos....


Nekem is van olyan ismerősöm, aki vak és a szép lányokra azt mondja, hogy csúnya.

2014. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként 14 éves vagyok
2014. jan. 5. 14:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem fogy nom kéne egy 10 kilót
2014. jan. 5. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor még bármilyen lehetsz :D

Inkább egészségesen táplálkozz és sportolj.

2014. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a korod gyötrő problémái. Nem megoldani kell őket, hanem kinőni. Egyébként a "szép" teljes mértékben szubjektív dolog. 100 pasas ugyanannak az átlagos nőnek a százas skálán úgy 10 és 90 között adna szétszórva. A szépről egyébként általában az derül ki, hogy arányos, mentes a szélsőségektől minden értelemben. Add önmagad, az a legkönnyebb, és azt hiszik el legjobban. A hajad hagyd békén, fésüld és kész. Sportolj, mert az ad egészséget, az meg egészséges bőrt. A mostani pattanásaid egyfajta belső átalakulás következménye, a világ legtermészetesebb jelensége. Légy nyitott és kedves másokhoz, amennyire képes vagy, egyébbel ne törődj.
2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Válassz magadnak egy stilust :) Rock,hippie vagy bármi más.A hajad a te tulajdonságod,legyél raszta.Mond meg azoknak akik piszkálnak,hogy olyanokból mint ők televan a világ,de olyanokból mint te kevés.Nem szertnél riebanc lenni,mert a rebancok,ha repülni tudnának,elrepitenék az iskolát :D
2014. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!