Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy lehetnék...

Szerintetek, hogy lehetnék szebb? Az arcom tele van pattanással, olyan gyerekes fejem van pedig 14 vagyok, sovány vagyok, de nagyon, egy haj sem áll jól. Mindenki azt mondja még fiú is, hogy nagyon ronda vagyok és én is ugyanezt gondolom. ://

Figyelt kérdés

#pattanás #gyerekes kinézet #hogy legyek szép
2013. aug. 7. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha küldenél magadról egu fotót többet tudnék segíteni.

Milyen fejformád van (igazából ehhez is fotó kéne) mert az alapján kell választani a frizurát egyébként erről megkérdezheted a fodrászod is.

A pattanások ellen használj valamilyen krémet és arctisztító hidratáló tonikot.

Korrektorral el tudod takarni valamint 2-3 evőkanál vizet egy kis szalicilt és pár evőkanál mézet keverj össze kend be veke az arcod 5-10 percig hagyd fent majd mosd le én még nem próbáltam de azt mondják hatásos.

Tornázz étkezz egészségesen.

2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet, talán tudok rajtad segíteni, mivel én is ugyanezzel küszködtem, pedig én 20 vagyok és max 15nek néztek xD
2013. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nyári szeozan van.! Ha van otthon vagy tudsz "venni paradicsomot akkor az nagyon jol segít rajta.!:)

10-15 paradicsomot nyommkodj össze a fürdőkádban higitsd fel vizzel és áztasd az arcod és a tested benne kb 30 percig nekem nagyon hatásos volt!!

2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
gyerekes arcod van pedig 14 éves vagy, jót röhögtem. azért van talán gyerekes arcod, mert GYEREK vagy
2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Gyerek vagy te még, majd kinövöd.
2013. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Muhahaha gyereknek nézel ki mert az is vagy XD


Amúgy, kérsz pénzt anyutól és elmész a legközelebbi kozmetikushoz, ő egy egy-másfél óra alatt kitisztítja az arcodat, ha gondolod a szemöldököd is kiszedetheted, ezt követőleg átsétálsz egy fodrászhoz és vágatsz egy hozzád illő frizurát (mondd meg,hogy gőzöd sincs mit akarsz ajánljon valamit, úgy is találtok olyan megoldást ami tetszeni fog). Ha ez megvan akkor megjutalmazhatod magad pár sminkszerrel, mondjuk egy szempillaspirállal, korrektorral, egy szájfénnyel és egy körömlakkal. Több nem is kell, fiatal vagy, ez pont elég.

Majd otthon leülsz és rendbe rakod a körmeidet, amiket miután formára igazítottal megkoronázhatod az új lakoddal.

Jó szórakozást.

2013. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először is, nem tudom, hogy kell felrakni képet.xD másodszor úgy értve gyerekes a fejem, hogy van aki 12-nek néz. A segítségeket is köszönöm. :)
2013. aug. 8. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ronda vagy. :) Szerintem ezt csak te gondolod így.:) Vannak fiúk akiknek a Kislányos Lányok/Nők jönnek be mint például nekem. :)) 17/F
2013. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) fenn vagytok facebookon?
2013. aug. 9. 02:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen fent vagyok Facebookon ha gondolod Priviben elküldöm a Linkemet:))
2013. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!