Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szegedi fiatalok! Valaki...

Szegedi fiatalok! Valaki szeretne-e ismerkedni?

Figyelt kérdés
Túl sokat így elöljáróban nem mondanék, talán csak azt, hogy Szegeden tanulok és lány vagyok. Egyik újévi fogadalmam az volt, hogy sok új embert ismerjek meg. Hogy ez jó hely-e nagy barátságok kezdeményezéséhez? Majd meglátjuk. :)

2014. jan. 5. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

"Ne azt nézd hány barátod van, hanem hogy kik ők."


Mi késztetne arra hogy sok új ismeretséget köss?

2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szegedi vagyok, ha van kedved beszélgethetünk. :)
2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hogy a régiek között és rejtőzhetne néhány jobb kapcsolat. Próbáltam párat visszahozni, nem ment. Gyenge kifogás, de én most úgy érzem, újak között kellene keresgélnem.
2014. jan. 5. 22:38
 5/9 anonim válasza:

Iskolatársaid között próbálkoztál már keresni egy-két szimpatikusabb egyént? Azért írom, mert csupán egyetlen weboldal közvetítésével körülményesebb barátkozni (kezdve ott, hogy nincs metakommunikáció)...

Az internet lehetőleg az "utolsó mentsvár" legyen.

2014. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ismerkedni mindig és mindenhol lehet csak nyitottak kell lenned mások felé és talán ők is azok lennek. Egyébként hol és mit tanulsz? :)
2014. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, írhatsz üzenetet, de szó sem lehet ismerkedésen kívül másról.
2014. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is csak a barát kategória férne bele. Gondolom nálad is párkapcsolati okokból van ez. :)
2014. jan. 11. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!