Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiatalok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok miért csak neten keresztül tudnak ismerkedni, beszélgetni? Mert nem kell felvállalni magukat (még a hangjukat sem! ) és elbújhatnak egy "jópofa" azonosító mögé?

Figyelt kérdés
Annyi ilyet olvasni itt manapság.. Sőt van olyan is, aki még nem is látta a másikat, csak msn-en beszélnek hetek óta, de már halálosan szerelmes, és ha a másik "myvip"-jén "kapcsolatban"-t lát, már meg is akarja magát ölni. Hogy lehet beleszeretni valakibe, akit nem is látnak? Miért ment ki a divatból a személye sismerkedés??
2008. nov. 28. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Sok fiatalnak nincs elég önbizalma :) manapság már nagyon a pénz -> jó "rucik" számít ^^


Nekem pl az a szerencsém h megvan mindenem, amire jelenleg szükségem van, legyen itt szó ruháról,sminkről(nem maszkmennyiség), stb, amikre szüksége van egy lánynak általában :) persze nekem is vannak rossz napjaim, amikor azthiszem h a bányarém hozzám képest szupermodell, de ez előferdül:D van egy szerető párom, aki így szeret ^^ emellé szerencsém, h van önbizalmam, imádok ismerkedni, ha zavarba jövök, az se tántorít el.. nem mki ilyen :)

2008. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem te ezt a dolgot teljesen rosszul látod. Vagy egyáltalán nem is ismered a dolgot, vagy ismered ugyan valamennyire, de mély elfogultsággal állsz a kérdéshez.


Az annyi ilyet és a sőt nem érv. Egyrészt mindíg vannak slágertémák, amiket ippeg felkap a média (egy időben a szerepjátékosok voltak a veszélyes elemek), hülyék meg mindig is voltak és lesznek.


A másik az alternatívák. Tedd a szivedre a kezed és mondd meg, hova küldenéd a mondjuk 16 éves lányodat ismerkedni? Őszíntén és persze a költségeket is neked kell állnod. hm?


Nézd a jó oldalát. A gép elött ülve legalább fizikailag biztonságban van.


Persze az én véleményem is szubjektív. Én a neten ismertem meg a Kedvesemet, nyáron születendő gyermekem anyját. Én nem látok ebben problémát.

2008. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy ellenpélda: ismerek olyan 17 éves fiút, aki nagyon is tisztában van az interneten fenntartott kapcsolatok veszélyeivel, ezért ha neki tetszik egy lányt, akkor a vele való interneten keresztül történő kommunikációt igyekszik a lehető legminimálisabbra csökkenteni. Msn-jét soha nem használja, nincs iwiw-e, se myvip-je, semmi. Ha neki valaki testzik, akkor csak akkor fog vele neten beszélgetni, ha nagyon szükséges (pl. átmenetileg az az egyetlen elérhetősége a lánynak).
2008. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a 3. válaszoló által fehozott "ellenpéldával" értek egyet. A netes randit tudatosan minimálisra kéne szorítani. A 2. válaszoló lehet, h félreértett: én nem a netes MEGismerkedésre (társkereső, stb.) gondoltam, hanem mikor a kapcsolat hónapokig csak virtuális síkon folyik. Hogy hol találkozzanak a fiatalok, ami anyagilag is jó? Hát sétálgassak az utcán, beszélgessenek otthon (szülőknél), stb. Valahogy a net divatja előtt is megoldották az emberek..
2008. nov. 28. 16:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem szeretném, ha a lányom a számítógép előtt randizna, és csak akkor találkozna a fiúval, ha "eljön a szex ideje". Tény, hogy biztonságosabb így a randi, de értelme nem sok van, és ha valaki meg akar ismerkedni valakivel, ennyit "kockáztatni" kell. Nekem sem lett semmi bajom a sok személyes randitól :)
2008. nov. 28. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
én eléég sokat ismerkedek msn de ha nekem bejön egy csávóó képes vagyok hozzáá oda menni és elkérniii az msnjét vagy akáármi..de főként msn ismerkedek..:/
2008. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Hasonló gondolkodok mostanában én is. Új helyen vagyok átmenetileg, és mivel nem ismerem a várost és nincsenek itt ismerőseim ezért esténként felszoktam nézni "csetelős" oldalakra, de pusztán csak unatkozásból. Meglepően tapasztaltam, hogy a 18-30 éves korosztály (egy két kivételtől eltekintve) csajozni jár fel, őket kérdezem arról mi a jó ebben, de sajnálatomra egyikük sem tudott választ adni a kérdésemre.

Szerintem az lehet az oka, hogy itt nem kell félni a visszautastástól, hisz ha meg is történeik nem szemtől szembe, és akad más. Beszéltem egy sráccal, aki egy este fel lép erre és a közösségi oldalra, 6-7 lányt felvesz Messengerre és máris sikerült legalább egy új kapcsolatra szert tennie. Nem kell kimozdúlni, nem kell hozzá pénz csak a gép és a net.

Én ezt nem tartom jónak, már több embernek próbáltam elmagyarázni, hogy én nem hiszek az ilyesmikben, de hasztalan. Szomorúan tapasztalom, hogy a való életben már a legtöbb ember nem ismerkedik.

De ez a jövő generációja, a szép új jövőnk... Sajnos

2008. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16/fiú:

Én pont hogy nem szeretek MSN-en, és interneten ismerkedni, sőt, ismerőseimmel, barátaimmal beszélgetni sem... És azért nem, mert nem látom a mimikájukat, szemüket, testbeszédüket. Nem kapok semmi visszajelzést, ami biztosan őszinte. MSN-en bárki megfogalmazhat bármit, hogy visszaolvasva tökéletesen steril és esetleg nem valós érzelmeket keltsen... Remélem érti mindenki. Csak barátnmmel szoktam gyakran MSN-ezni, de én minden tekintetben a valós élet híve vagyok... Üdv

2008. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondanék, hogy eddigi összes kapcsolatom személyes ismeretségű. Persze mi is msnezünk(pld ha beteg vagyok) de sokkal jobb személyesen randizni mert könnyebb felmérni a másik jellemét. Msn-en lehet valaki baromi menő, a való életben meg egy senki és fordítva...
2008. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Msn-en lehet valaki baromi menő, a való életben meg egy senki és fordítva..."


Ez így van. Ezért alkalmatlan ismerkedésre, és ezért nem tudom elképzelni, h hogyan lehet vkibe kizárólag netes ismeretség alapján beleszeretni.

Amúgy tök jó olvasni itt az ellenpéldákat a fent vázolt problémára :) De aki pl. ide teszi fel az "msn-es ismeretséges" kérdéseket, az miért nem magyarázza meg, h az miért jobb a személyes randinál??

2008. nov. 29. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!