Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről szól a Szent Johanna Gimi?

Miről szól a Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés
Már annyit hallottam róla de nem tudom h miről szól.
2014. jan. 6. 18:42
 1/3 Csigabiga96 válasza:

Olvasd el ezt a cikket,ebből kiderül hogy miről szól :)

[link]

én csak ajánlani tudom a könyvsorozatot, a legjobb amit valaha olvastam. komolyan. csak jól járhatsz ha elolvasod :)

2014. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ifjúsági könyv sorozat egy lány (Reni) naplójába vezeti minden napjait

Tele izgalmakkal szerelmekkel problémákkal...

Remélem tetszeni fog ha úgy döntesz el olvasod

2014. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy gimnazista lányról szól,Reninől,de attól ég bárki olvashatja ( jó azért 2 évesek nem :) ) Van benne egy menő srác, Cortez és nagyrészt az ő "kapcsulatukról"szól. És a 9.-12.-ig leírja az egész osztály történetéről. Csak ajánlani tudom! :) :) :) :) !!! Szereplői:Virág( először emós majd hippi csajszi lett :) ),Zsolti( először kövér majd "izomagyú" :) ), Andris( rocker),Robi ( rocker), Arnold(okoska, óriási könyvmoly, 10.osztálytól Franciaországban tanul),Dave(kocka, japán),Macu (11. osztályban jön Arnold helyére)Cortez( az egész suli legmenőbb sráca), Reni ( nagy könyvmoly, elég "nyomi" de nagyon kedves.
2014. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!