Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj, ha...

Szerintetek nagy baj, ha szlovákiai magyar lányként egy szlovák srácba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Lehet ennek jövője vagy túl nagyok a különbségek? (nyelv, szokások és persze az állandó ellentétek a két ország között)

2014. jan. 7. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. A jövő pedig kettőtökön múlik.
2014. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem mindent legyőz
2014. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt helyi lakosként inkább te tudod megítélni, de nagyon remélem, hogy nincsenek arrafelé akkora ellentétek, hogy ne járhassatok emiatt.
2014. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a ket orszag kozotti ellenteteket a politikusok szitjak. ha ti bekeben tudtok egymassal elni, mar adtok valamit a vilagnak. gondolom valamelyikotok anyanyelvet mindketten beszelitek, meg amugy sosem keso megtanulni a masiket.
2014. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Like a Music válasza:
100%
Énis szlovákiai magyar lány vagyok :) Szerintem semmi gond nincs azzal ha szlovák srácba vagy szerelmes :P Unokatesóm is magyar létére szlovák pasival jött össze és ráadásul 15 év korkülömbség van köztük. Jól megvannak már 2 éve úgyhogy hajrá hódítsd meg a fiút *.-
2014. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zenon ***** válasza:
Úgy hívják ezt, hogy asszimiláció.
2014. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kini :)) ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma. Nem lehet azt befolyásolni, hogy kibe leszel szerelmes. :) Szerintem amúgy, hogy mi van a két ország között, az most nem érdekes, csak az a lényeg, hogy a srác, meg a családja, meg a baráti köre ne utálja a magyarokat.
2014. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ilyenekre! A fiú előtt meg ne is mondj ilyet. Nekem se esne jól. Gond-e? Tudsz szlovákul (gondolom) Mi az akadálya a kommunikációtoknak? Kulturális különbségek? Szerintem a Kelet-Közép európai országok (Magyarország, Szlovákia, Románia, Horvátország) kultúrája rettentő hasonló. Attól, hogy egy-két ételt másképp készítenek, meg egy-két ünnepet másképpen ünnepelnek, attóól még ugyanúgy megértitek egymást. És ha szerelmes vagy, akkor ne érdekeljen. Én egy cigány lányba vagyok szerelmes. Nagyon jól megvagyunk. Még a gimnáziumban, Marcaliban ismerkedtünk meg, már 5 éve együtt vagyunk. Hajrá! És tényleg, ne járjon ilyen butaságokon az eszed. Dehogy baj.
2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát.
2014. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!