Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom rávenni...

Miért nem tudom rávenni magam, hogy nekiálljak tanulni?

Figyelt kérdés

Most is vizsgára kéne tanulnom, de nem csinálok semmit. Megvan minden, de képtelen vagyok leülni mellé. Látom mások, hogy izgulnak, meg kérdezgetnek, de nálam semmi. Egyszerűen semmi nem érdekel (még csak nem is játszok, olvasok vagy tévézek, csak úgy vegetálok/álmodozok).

És kb. mindig ez történik. Tényleg eltelik úgy nap, hogy nem teszek semmit: se hasznosat, se haszontalant, csak vagyok.

Létezik, hogy ennyire demotivált és közönyös vagyok minden dologgal kapcsolotban?



2014. jan. 10. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üdv sorstárs! Hasonló helyzetbe vagyok,bár lekötni picit jobban le tudom magam,nekem is tanulnom kellene,de az egyik sorozat 3.évadának a befejezése jobb programnak tűnik számomra :D de elhatároztam,hogy holnap ha törik ha szakad leülök a könyv elé,és tanulok.
2014. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elhatározni már én is elhatároztam...egy és fél hete. Sőt, még be is jelöltem, hogy múlt héten a 14. fejezetig jutok majd el és kidolgozom a tételeket.

Azonkívül a másik tárgyból minden nap 2 fejezetet nyálazok át.


10 nap telt el, a könyvek meg jegyzetek itt fekszenek az asztalon, szépen a bejelölt, tervezett részekkel és 10 napja hozzájuk sem nyúltam.

Pedig jó terv volt... :D


Mást meg nem akarok, mert úgy meg lelkiismeret-furdalásom van. Ugyanis érzem, nekem nem ezt kéne csinálnom. Szóval marad a semmi. (Ill. zenét hallgatok, kb. ennyi.)

2014. jan. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!