Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesti melegek! Ti milyenne...

Budapesti melegek! Ti milyennek tartjátok az itteni meleg-életet? (Esetleg ha van más város, amivel össze tudnátok hasonlítani, ahhoz képest? )

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, te milyennek tartod?
2014. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
a többi magyar városhoz képest sokkal-sokkal jobb. Van hol találkozni a meleg barátaimmal, én személy szerint meg vagyok elégedve.
2014. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hmmm na megint eg yolyan kérdés, amiből nagy vita lesz :)


tehát: nekem azért sok tapasztalatom van, és bizony higgyétek el, nem csak a "meleg élet" területe kérdés, hanem egyáltalán a felfogás, a téma megközelítése is. Ismerek olyan vidéki srácot, akit pl 16 évesen kiraktak otthonról, mert kiderült, aztán egy másik alig várta a 18-at, mert ő tudta, csak senkinek nem mondta el, mert elmondása szerint már szóba került otthon a téma, és az anyja felkötötte volna magát szégyenében, mert "jaj mit szól a falu?", és stb stb, tudnék mesélni.


Ehhez képest nagyságrendekkel jobb a megközelítés is, a téma kezelése is, egyáltalán a viszonyulás, hát meleg élet, mint olyan, meg eleve sztem nem is nagyon van Bp-en kívül (most a hivatalosan is melegnek nyilvánított szórakozóhelyekre gondolok).


Tehát igen, igen, van bőven vidéki nagyváros is (megyeszékhely is), amivel össze tudom hasonlítani, és azt tudom mondani, hogy egy bp-i el se hinné, hogy ilyen felfogások egyáltalán léteznek még ma.

2014. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidéki 20/F vagyok, engem nem dobtak ki, elfogadtak, igaz apukám mindenhez hozzá tud szólni.. de a lényeg hogy megvagyok.

Igaz, városokban, főleg ilyen nagyvárosokban csak könnyebb a társkeresés téma.. nekem ez szinte lehetetlen mert mindenki messze lakik tőlem. Van Budapesti barátom, s azt tudja mondani, hogy az se jó ha nagyon bő a választék..

2014. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

vidéken, és akkor már minél kisebb helyen, én azt tartom izginek h igazából ott sokszor abszolút heteró srácokkal is megtörténhet bármi, mert nincsenek megfertőzve talán asok baromsággal, és hát volt már rá példa, h teljesen heteró volt a fiú, bnője volt stb, de azért amikor kimentünk a Dunára fürdeni és ketten voltunk az egész parton, hát csak nem bírta ki h .... De aztán másnap ment minden tovább ahogy előtte, soha többet nem került szóba, és neki meg soha többet nem volt semmiféle fiús ügye.

Szal fene tudja, vegyesek a vidéki tapasztalatok, de én azt látom h mivel hatalmas tabu, viszont ösztönösen azért sokakban megvan a kíváncsiság, a vágy, hát addig működhet a dolog 2 fiú között, amíg nincs kimondva. Addig csak simán hülyéskedésnek könyveli el és annyi. de ha nevesítve van h na ez most "bu...ulás", na akkor tuti nem, akkor menekül. hát hiába, érdekes egy faj az ember :D

2014. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!