Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyen melegben csak nekem...

Ilyen melegben csak nekem nincs kedvem / erőm kimozdulni? Mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

19l vagyok, de tegnap az évzáróra sem akartam elmenni, annyira meleg van. Élni sincs kedvem, pedig nagyon szeretem a nyarat. 15 perc után megfájdult a fejem ebben a melegben. Szívesen felmennék a városba, de ebben a melegben 5 perc után úgy néznék ki, mint aki egész nap napszámban volt. Kedvem sincs kitenni a lábam a lakásból.


Ti hogy vagytok ezzel? Mit csináltok ilyenkor? Én már eléggé unok TV-zni, zenét hallgatni, netezni, olvasni :(



2013. jún. 19. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen a kamaszok kategóriájába írni?!
2013. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát bocsi... Következő kérdés az lesz, hogy 19 évesen évzáró. Igen, mert 5 éves gimibe mentem és még ezen kívül egy évem van...
2013. jún. 19. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Barátokkal futás valami vízpartra....ne haldokolj otthon, jó idő van, itt a nyár! Fogj egy nagy flakon vizet, keresd meg a barátaidat, és menj strandra, tópartra. Valami csak van a közelben....
2013. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Megértelek, ugyanebben a helyzetben vagyok.


Én leginkább netezek, olvasok, sorozatokat nézek (nyárra három sorozatom van, 6-8 évadosok, elleszek velük :D) és tévézek... Mást nem nagyon lehet csinálni, esetleg a későbbi órákban, de minden barátom épp nyaral, szóval magamban vagyok :D

15/L

2013. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is csak a későbbi órákban megyek ki az utcára, addig sorozatokat nézek, olvasok, gépezek.
2013. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

felkelek korán reggel, kutyázok amíg még jó idő van :D hallgatom a madárcsicsergést, aztán elrendezem a dolgaimat, alkotok, olvasok, sorozatot nézek... de amúgy ha van valami lehetőségem kimozdulni azonnal megyek:D meleg van, szar, szédülök, fáj a fejem, hányingerem van...de az időjárást úgy se tudom megváltoztatni :D próbálom idén úgy szervezni a nyaram, hogy sok buli, koncert beleférjen :D eddig egész jól állok :)

Ha meg nagyon szar, beülök a kádba és gyorsan pancsizok egyet, vagy a kertben magamra engedem a hidegvizecskét

2013. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem véletlenül a víz, folyó, tenger és minden más dolog a kedvencem, ami hűsít. Nagyon szeretek úszni, lubickolni, s a strand, meg a nagyiméknál a jó, langyos folyó víz a nyári kánikulában a legjobb!!!


Én oda megyek... Meg fel a hegyre a mamámhoz, ahol tökéletesen langyon idő van, se nem tikkasztó nyári idő, se nem fagyos hideg :D

2013. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

A napközbeni meleg tényleg elviselhetetlen, ezért most teljesen átszerveztem a napirendem. Reggel ötkor kelek, és elmegyek futni a kutyámmal, ez olyan 9-ig lefoglal, aztán hazamegyek, reggelizem, és ha van valami dolgom azt elintézem, ha nincs, akkor meg pihenek. Sorozatot nézek, játszok a telefonommal, olvasok, facebookozok. Aztán este 8 körül újra kimerészkedem, és sétálok vagy biciklizek egy nagyot a kutyusommal.

A másik verzió pedig a víz. Csak akkor vagyok képes huzamosabb ideig napközben a szabadban tartózkodni, ha víz közélben vagyok. Elmegyek a barátaimmal strandra, vagy a Köröshöz fürdeni.

Nálam most csak ez a két alternatíva működik, de jól megvagyok vele :)

2013. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én elég jól bírom a meleget.

Szerencsétlenségemre a szobám totál tetőtéti és NINCS légkondi. Magamra fújatom a ventillátort és így megszoktam idővel. Ilyenkor is van energiám h elmenjek a barátaimmal városba Árkádba ahol van légkondi. Vagy ilyenkor átmegyek az egyik barátnőmhoz mert nekik a házukban van légkondi(kicsit aljas vagyok :) ) Imádok strandra menni. Vagy aludni is egy kicsit.

2013. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hajnalban (fél4 4körül kelek) lovazok kb. 10ig.. utána megetetek, reggeliebédelek aztán alszok.. 5-6 körül barátok, vízpart 9ig kb. megetetek, eszek, gépezek.. ééés el is ment a nap..:D
2013. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!