Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden kis üzletben van a...

Minden kis üzletben van a dolgozók számára külön wc?

Figyelt kérdés
Pl. plázákban, ahol csomó kis üzlet van, azokhoz mindegyikhez van kis mosdó külön? (személyzetnek gondolom természetesen) vagy pedig nekik is el kell menni a fő mosdóhoz, amit a vásárlók is használnak?

2014. jan. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fehérvári plázában a folyosón lévő közösbe járnak, de lehet vannak jobban felszerelt plázák.
2014. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek ahol nincs külön és esetleg a közösben tartanak fent egy külön kabint (az albában én ezt a rendszert láttam).
2014. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl. a szolnoki bevásárlóközpontban (Pelikán) a wc(vásárlók részére fenntartott) azt hiszem százassal működik. Azért ha a dolgozóknak minden wc-zés száz forintjukba kerül ,az elég gáz.. :/
2014. jan. 17. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy a dolgozóknak ez esetben van valami zsetonjuk? Nehéz elhinni, hogy az ott dolgozóknak is mindig fizetni kell.
2014. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, de a gépezetke beveszi a százast és úgy tudsz csak bejutni, szóval nem hiszem hogy teledobálnák műanyag érmékkel :) De nem tudom egyébként, csak eszembe jutott ma ahogy bent voltam.
2014. jan. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!