Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik filmről van szó?

Melyik filmről van szó?

Figyelt kérdés

Üdv. Valamikor régen néztem egy filmet, és nem tudom pontosan a címét. Egy thriller filmről van szó, a főszerepet már nem tudom ki játssza, de egy íróról van szó, aki egy könyvet ír, és valami olyasmire emlékszem, hogy egy titkos szoba létezik, amit csak ő tud vagy valami ilyesmi, nem emlékszem rá, és vannak benne különös megmagyarázhatatlan halálesetek.


A címe valahogy így megy: A titkos szoba, A rejtett szoba, A titkok szobája vagy valami hasonló. Már szinte mindenféleképpen próbáltam keresni, de csak 1 sorozatot dob ki, és az nem az amit én keresek. Esetleg ha valaki ezen információmorzsákból rájönne, vagy esetleg van valami tippje, az legyen szives írja meg a címét, esetleg egy linket küldhet, hogy megnézzem, arról a filmről van-e szó.


Előre is köszi :)



2014. jan. 27. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Titkos ablak esetleg ...nekem ez ugrott be elsőre: [link]
2014. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló, igen, ez az :) Nagyon hálás vagyok :) Tudtam én, hogy valami titkos akármi, de egyszerűen nem ugrott be, annyira régen néztem. :)
2014. jan. 27. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2014. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!