Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki "átlagemb...

Van olyan ember, aki "átlagembernek" tartja saját magát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2009. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, de az nem én vagyok.
2009. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha valaki annak tartaná magát, akkor hazudna, mert olyan, hogy átlagember a gyakorlatban nincs, csak egy elméleti fogalom. Mert ugye miben átlag? Aki az egyik dologban az átlagoshoz tartozik (pl. ágyban alszik, nem a földön :) ), az másban lehet átlagtól eltérő.
2009. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy értettem,hogy van egy csomó ember,aki itt írkálja,hogy mekkora különcnek tartja magát,és utálja az átlagembereket.Meg egyébként szerintem tényleg léteznek "átlagemberek"de szerintem senki nem gondolja azt magáról,hogy ő az lenne.
2009. dec. 6. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
nyilván mindnekiben van valami plusz,ami csak az övé,attól leszek én én.De én nem tartom magam egyedinek külsöre,sem öltözködésbe,sem a munkám nem olyan amin mások meghökkennek. Szóval én ilyen értelemben tlejesen átlagosnak tartom magam,nem értem ezt miért negativumként állitják be sokan.
2009. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én se értem,mi ebben a negatív.Én ha felnövök átlagember szeretnék lenni,átlagos családdal,átlagos munkával,átlagos személyiséggel,stb:)
2009. dec. 6. 14:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg mikor valami komoly dologról akarnék vele beszélni,akkor mindig elkezdi,hogy "na jó,ezt ne most beszéljük meg" de olyan sosincs,mikor megbeszélhetnénk.Ez menekülés a részéről?
2009. dec. 6. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:

A tömegember és az átlagember nem ugyanaz, attól hogy nem tartja valaki magát átlagosnak attól még lehet ő is a teckóból zabál, meg hiteles az autója, meg lecseréli a ruháját hiába nem lyukas és ezek az átlagon felüli emberek rondítanak el mindent,de ez így van rendjén , és milyen jókedvűen tudom nézni őket a kis átlagos szememmel.


Adj pénzt a koldusnak, ne vásárolj ha nem muszáj, ne bántsd a természetet! Légy ember!

2009. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát.. nyilván mindenk ki akar tűnni, érvényesülni. Ámbár ha tényleg az vagy (mármint az átlagostól merőben elütő), akkor ez legtöbbször utálatban, kiközösítésben, irigységben, keresztbetevésben mutatkozik meg a környezet részéről. Félnek. Félnek, ezért támadnak is egyben. Ilyen az ember... Minél kevesebb problémád van a pórnéppel és minél több "barátod", minél nagyobb tömegeket érzel magadénak és tudsz velük azonosulni, annál jobban átlagember vagy. Én ezen mérném le.
2012. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!