Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten Zugló mennyire...

Budapesten Zugló mennyire számít nyugodt/biztonságos környéknek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Zugló egy elég nagy terület, de általánosságban rendezettnek számít. Talán a Bosnyák tér, Telepes u. környéke kicsit lepukkantabb, de azért az sem nyócker.
2014. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmi nagyobb gond nincs vele.

igaz, a bosnyák tér és a keleti pályaudvar környéke nem a legjobb, de hát ilyen forgalmas csomópontok mindenhol akadnak, és sehol sem 100% békések.

egyébként jó nagy a kerület, a zöme hangulatos, nekem bejön.

2014. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 20 éve ott lakom, pont a bosnyák tértől nem messze. előfordult már 1-2 alkalommal, hogy 2 részeg kínai egymásnak esett, de egy 10 évben 1x van, annyira ritka. nemzetiségiekből is az utóbbi években egyre kevesebb lett, de ők se okoztak régebben gondokat.

érdemes odaköltözni, főleg hogy nagyon jó az infrastruktúra és néhány része olyan csendes mintha nem is a fővárosban lennél.

2014. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én költöznék Zuglóba, de elég sokan lebeszélnek róla. Főként kamerát telepítő ismerősök, hogy elég sok a betörés. Nem tudom, nekem tettszik a környék. Bosnyák tér kivételével.
2014. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!