Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes tovabb...

Szerintetek erdemes tovabb foglalkoznom a fenykepezessel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon, nagyon szeretek fotozni es ezert csinaltam magamnak egy evvel ezelött egy oldalt, ami az elejen nagyon rossz volt, de most mar szerintem sokat javult es ezert kivancsi vagyok a velemenyetekre (pozitiv es negativ egyarant). Csak arra kerlek titeket,hogy legyetek öszintek es nagyon szivesen varom a tanacsokat köszönöm!


Itt van az oldalam: [link]


Ez meg a Facebook-oldalam: [link]


2014. febr. 5. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:

1: Bálintka! Miért nem maradsz meg az anyanyelvednél?

2: Sok szép kép, de jellemzöen ennyi. Nem kivánsz a késöbbiekben gondolatokat is kifejezni?

2014. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azert, mert sok nem magyar anyanyelvü ismerösöm van es ezert.

Tudom,hogy kene valamit a kephez irni, fogok is majd irni valamit a kepekhez...

2014. febr. 5. 09:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első linken egy full üres oldal jön be. (Opera és IE.)
2014. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,de valami miatt lassu az oldal... Varni kell egy par masodpercet.
2014. febr. 5. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 vok. Nem a magyarázatokat, hanem a kifejezést hiányolom.
2014. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ertem kedves elsö, ha van barmilyen tanacsod vagy ötleted,hogy hogyan tudnam magamat fejleszteni, akkor nagyon örülnek neki, ha irnal egy üzenetet. :)
2014. febr. 5. 09:48
 7/10 anonim válasza:

Nem kell gondolatokat kifejezni, de az én véleményem szerint egy fotó akkor lesz jó ha önálló életre kell. Ha többet ábrázol mint amit lefotóztál és ez időnként sikerül is. Vannak kimondottan jó képek is.



Ha szívesen csinálod miért hagynád abba? De mivel vannak jók is egyébként se hagyj fel ezzel a hobbival.

2014. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Varni kell egy par masodpercet"

(Nem akarok offolni, de az oldal betölt, csak nem működik.)

2014. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A fotozast nem hagynam abba, mert nagyon nagyon szeretem csinalni, csak a megosztast hagynam abba, nem dolgoznek az oldalon. De nagyon örülök neki,hogy vannak jo kepek is :) Köszönöm!


Kedves utolso! Nagyon sajnalom, de nem tudom,hogy mi a baj, nalam hiabtlanul müködik az oldal.

2014. febr. 5. 10:00
 10/10 anonim válasza:

Van pár jó képed, próbálgasd még. Őszintén szólva semmi különlegeset nem látok rajtuk, de ettől még nem is rosszak. Próbálj meg a kompozíciós szabályokról picit olvasgatni, némelyik képnél bántóan nem jó.

Gondolkozz majd valami tartalmon, miért fotózod le azt az adott helyszínt és miért más, mint a többiek képe. Sok olyan képed van, amit pontosan ugyanígy fotóztak már le ezrek, ezekre nehéz jót vagy rosszat mondani.

2014. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!