Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomról?...

Mit gondoltok a rajzomról? Mennyire érdemes foglalkoznom vele hobbi szinten?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából néha rohadtul úgy érzem, hogy semmi tehetségem a rajzoláshoz, sőt van amit elkezdek, de 1-2 év után folytatom. Máskor viszont egyszerűen megrohannak az ötletek.

A kép A/1-es. Egy hétig tartott míg elkészült, de a bal karon látszik, hogy elsiettem, mert nem volt több időm rá, egyik ismerősömnek készült.

19/L


2012. máj. 22. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
csak nekem nem nyitja meg??
2012. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez alapján már foglalkozol is vele :) és érdemes is lenne folytatnod
2012. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó,ne becsüld alá magad :)

Folytasd...

2012. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van szerintem tehetséged, én a helyedben folytatnám!
2012. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem mindig lesz időm rá, ha rámjön. :)
2012. máj. 23. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik:) Az nem baj, ha nincs olyan sok időd, én mikor középsuliba jártam, akkor "fedezett fel" a rajztanárom, egy csomó pályázaton indultam és nyertem is, de aztán ugye érettségi stb miatt egyáltalán nem volt időm foglalkozni vele. Most egyetemen meg pláne nem, de ha nagyonn szünet van, akkor én is előveszek pár éve elkezdett rajzokat és folytatom, hátha egyszer befejezem:D Nem akarom összecsapni, mert akkor én is azt csinálom, mint te, h a végét nem fejezem be, illetve csak sietve, és az nem túl jó
2012. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De hisz ez nagyon szép! Még, ha az 1 hét alatt készült el.

Amúgy nem minden embernek egyforma a tehetsége a művészetben. Én pl. az emberi arcok megrajzolásában elég ügyetlen vagyok, hol sikerül, hol meg nem. Van, aki a karikatúrák rajzolásában is ügyes tud lenni. Volt egy osztálytársam, aki a szobrot nem tudta élethűre rajzolni, ezért karikatúra lett belőle és 3-ast is kapott ezért.


Ha szeretsz rajzolni és van időd, akkor rajzolgass sokat. Minél többet rajzolsz, annál többet fejlődsz! :)

2012. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hűha, ez aztán a melles fickó! :o

A jobb karja lapos, olyan, mintha egy másik síkon lenne, míg a bal kézfejéről levágtad az ujjakat.

Egyébként a tehetség az, amivel ki lehet törölni a... gyakorolni kell, ennyi! A rajz egy olyan dolog, ami tanulható és fejleszthető.

Nem ártana rajztanárhoz járni, és előszedegetni Barcsay Jenő Művészeti anatómiáját.

2012. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a Barcsay Jenős könyv nagyon jó! Én abból tanultam meg csontvázakat rajzolni. Sokan csodálkoztak, hogy milyen klassz csontvázrajzokat csináltam. :)
2012. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!