Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit veszel/vettél karácsonyra...

Mit veszel/vettél karácsonyra a szeretteidnek/barátnődnek/barátodnak/családodnak/ismerő södnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd csak utolsó nap vásárolok, de még nem is gondolkodtam mit kéne. Talán ajándékcsomagot kap mindenki... samponos vagy sminkes cuccokat. Húgom meg egy olcsóbb társasjátékot.
2009. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jájj még nem tudom, fogalmam sincs, annyira nincs még rajtam ez a karácsony-feeling... Pénzügyileg se vagyok feldobva. :S Eszembe is juttattad, hogy épp bajban vagyok, hogy újdonsült pasimnak mit vegyek.... Amikre a kirakatnézegetésnél mondta h bejön neki, azt mind tök drága... :S De én barátaimnak leginkább könyvet szeretek ajándékozni, olyat, amiről úgy gondolom, tetszene nekik. Anyukámnak parfümöt, drágább kozmetikumot vagy ruhadarabot, amit magától nem vesz meg magának. Mamikámnak inkább praktikus dolgot, most pl. asszem kenyérpirító lesz soron, meg neki is valami kis finom arckrémet, ilyesmit... Papikámnak is lenne ötlet, de már nem lehet :( Annyira nem is vagyok oda így a karácsonyért...
2009. dec. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyvek (angol nyelvű), ágynemű, ruha, édesség, cd,dvd, kozmetikai szerek.
2009. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!