Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit veszel/vennél a szeretteid...

Mit veszel/vennél a szeretteidnek karácsonyra? vagy esetleg mit készítenél?

Figyelt kérdés

anyud,apud,tesód(lány,fiú),keresztanyud,mamád,papád,pasid,

csajod?:)


Ötletek?:)

tudom, hogy attól függ milyen az ember személyisége de én azért kíváncsi vagyok a ti gondolataitokra :) most, hogy már kevesebb mint 1 hónap van karácsonyig :)


2010. nov. 28. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Fogalmam sincs, kinek mit veszek. Azt tudom, hogy a húgom kap Újpestes sálat szülinapjára (karácsony előtt van pár nappal), mert odáig meg vissza van értük. Apámnak talán könyvet veszek, bár nem... Tavaly is azt kapott és még mindig nem olvasta el. :D Szóval nem tudom. Évről évre egyre nehezebb. :/
2010. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vennék én sok mindent, de idén nem lesz rá keret.

Maximum csinálok valami apróságot. köszönöm viktor!

2010. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat ^^ akinek még van tippje az szóljon :)
2010. nov. 28. 13:55
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy hallgasson mindörökké xd
2010. nov. 28. 13:55
 5/5 Beatrix17 ***** válasza:
Anyumnak mikrot,szekrényt veszek.Anyumnál lévő macskák kapnak mászókát,és jó sok kaját,az én cicám még nem tudom mit kap!Párommal valószinű nem ajándékozunk,hisz mindenünk megvan.Házra gyüjtünk!Bár egy7esnek igazán örülnék:)!
2010. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!