Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem köszöntött fel...

Miért nem köszöntött fel senki a névnapomon?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog, nekem sem jutott volna eszembe, ha egyik osztálytársam nem kérdezi meg, hogy ma nem Bernadett nap van? Ketten írtak nekem, egyikük volt osztálytársam anyukája, akivel sose beszélek. Azokkal, akikkel meg minden nap beszélek, nem köszöntöttek fel. Itthon sem mondta senki.. apum igaz vett csokit meg virágot :) Igazából csak azért esik ez olyan rosszul, mert van egy osztálytársam, akinek egy hete volt a szülinapja (alig fél éve ismer mindenki mindenkit) sütöttek neki tortát, ajándékot vettek neki, elénekelték a boldog szülinapot... éjjel-nappal a netet böngészik, a startlapon pl mindig ott van, hogy kinek van névnapja...sokszor be tudnak jönni úgy, hogy boldog névnapot Lillák.. stb.. szerelmem - aki bár nem szeret viszont, de jóban vagyunk - sem említette, szülinapomon is egy héttel utána köszöntött fel :( Pedig tőle várom mindig leginkább! És én mindig mindenkinek veszek ajándékot, aki a szívemnek kedves, felköszöntöm, szervezünk neki meglepi bulit... és én még sosem kaptam ilyet. Olyan jól esne néha. Nektek felejtették már el a névnapotokat/szülinapotokat?

20/L


2014. febr. 18. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, innentől neked sem kell számon tartani az ő névnapjukat. Egyszerűen csak nincs ideje manapság az embereknek ilyen sablonos dolgokra, ne vedd magadra. :)
2014. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Névnapot! :)
2014. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Boldog Névnapot Kívánok!

Nos Én álltam már mindkét oldalon,,,volt mikor engem felejtettek el volt mikor Én felejtettem el.

Nálam baj hogy túl sok embert ismerek,túl sok melóhelyem volt meg sokat is buliztam.Nos azért megpróbálok odafigyelni a barátokéra de nem mindig sikerül mert valamikor elveszek a sok melóba és csak azzal tudok foglalkozni napokon át és nem is tudom hogy milyen nap van és hányadika...Volt mikor nekem is elfelejtették,nos ez van,ha nem hívod meg egy házibuliba őket akkor lehet hogy eszükbe se jut max utána pár nappal de akkor már inkább hagyják a fenébe :)

Amúgy sokat számít az is hogy kikkel vagy körbevéve...Nekem a suliban nem voltak barátaim,és nem is érdekelt hogy felköszöntenek vagy sem,igaz barátokkal haverokkal kerítettünk sort a megünneplésre.

Ha félsz hogy elfelejtik a szülinapodat akkor előre rendezzetek csajos estet hogy elmentek valami szórakozóhelyre a szülinapodon.És így nincs alkalom elfelejteni sem,és lehet hogy jól leitatnak :)

2014. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Boldog Névnapot :))
2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne haragudj, de nem vagy te már nagy ehhez a duzzogáshoz? Azzal indítasz, hogy senki sem köszöntött fel, aztán kiderül, hogy ketten is írtak neked, édesapád pedig ajándékot is vett. És még nincs is vége a napnak.
2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Igaza van! :)

Már nagylány vagy vagy mi :)

2014. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is tudnám, hogy van ma névnapom, ha nem mondták volna odabent suliban. Utólag egyébként megtudtam, hogy apu csak azért vett ajándékot, mert anyu figyelmeztette.
2014. febr. 18. 16:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, gyerekes dolog, nem tagadom. Csak például az is olyan szép volt, hogy osztálytársamnak tortát sütöttek meg minden. Egyszer én is szeretnék :) Csak így figyelmességből. 20 évesen lehet elég nagy vagyok már, de jó lenne egy olyan meglepi buli is. Bár azt hiszem, kicsit sokat várok el, csak ezek ilyen apró, fontos emlékek lennének az életemben.
2014. febr. 18. 16:58
 9/11 anonim válasza:
Ezekhez olyan barátok is kellenek...Nem mindenkinek adatik meg ,de sok dologból így sem maradsz ki! :)
2014. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

és a köszöntéseket is, bár nem ezért írtam ki a kérdést, de köszi :)

2014. febr. 18. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!