Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a családomo...

Miért van az, hogy a családomom kívül senki sem köszöntött fel szülinapomra idén?

Figyelt kérdés
Még a barátnőim sem, senki :(. Tavaly vagy 40 köszöntés jött, nevessetek de közösségi oldalom, idén meg semmi. Igaz,hogy zárkózott vagyok, nehezen barátkozom, de hogy ennyire elfelejtsen mindenki :(
2012. okt. 24. 23:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A közelebbiek sms-ben köszöntöttek fel, a többi volt közösségi oldalon.
2012. okt. 24. 23:08
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ugyanez volt a névnapomon... sőt akkor még a családom sem köszöntött fel, senki! Nagyon rosszul esett, ráadásul egy vita során ki is csúszott a számon, milyen bunkók voltak, mégsem kért senki bocsánatot és nem is pótolták be. Ez van, ezentúl én is így viszonyulok majd másokhoz. :(
2012. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
En meg annak orulnek, ha nem koszontene a csaladomon kivul senki. :D Idegesito tud leni a sok koszontes egy ido utan.
2012. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ok, hogy mire likeolod a köszöntéseket, vagy mindre visszaírsz, eltelik egy kis idő, de viszont jó érzés, hogy gondolnak rád. Rossz, amikor mindenki megfeledkezik rólad, de ezt nem tudod, míg nem tapasztalod.
2012. okt. 24. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsit pótolhatok, csak így, ismeretlenül:))

[link]

2012. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez van, a népszerűbbek mindig több köszöntést kapnak.

Nem is biztos, hogy azért, mert jobban szeretik őket, csak ha írnak nekik, akkor a többiek azt hiszik, hogy ők milyen jóban vannak egymással, hogy ők is a népszerű köreihez tartoznak.

2012. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy :)
2012. okt. 24. 23:26
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Khm. Nem a faszbukra gondoltam, hanem a szobeli koszontesekre. :D Nem is hasznalok nagyobb kozossegi oldalakat, mert undorito, ami ott folyik.
2012. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

Isten éltessen sokáig :)


Egyébként lehet csak elfelejtették. Én is már jártam így, hogy elfelejtettem vkinek a szülinapját, mert egyszerűen azt sem tudtam hányadika van meg ilyenek. Bár az is igaz, hogy én még a saját szülinapom is elfelejtettem már :D

2012. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!