Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Páwák, titeket nem zavar...

Páwák, titeket nem zavar reggelente a szétálló hajatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Régen volt ez a korszakom, de iszonyatosan zavart. Zselével próbáltam helyrepofozni, néha alig mertem bemenni a suliba, ha nem akart sehogyan sem olyanná összeállni, ami nem egy hülyegyerekre emlékeztet.


Rég volt, és mai szemmel nézve nevetséges is. :)

2014. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te egy igazi férfi lehetsz, de most komolyan...bárcsak én lehetnék ennyire férfias :(
2014. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Volt egy osztálytársam gimiben, folyton késett reggel; az egyik szülőértekezleten az anyja bevallotta, hogy a kicsi fiacskája azért késik mindig, mert reggel ki kell vasalja és be kell lője a séróját.

Kevés olyan férfiatlan dolog van még ezen a világon, ami konkurálhatna ezzel.

2014. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.: nekem írtad?negatív a hangvétele a kérdésemnek?én is kipróbálnám egyszer, csak azért nem kelek fel 5 óra helyett fél4kor, hogy megcsináljam igényesen.marad a 13as
2014. febr. 25. 07:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem nevezem magam Páwának, attól függetlenül lehet, hogy az vagyok :'D, no de engem régen iszonyatosan frusztrált, mert akkor még oldalt is volt hajam és azt ha elaludta az ember, akkor azt semmi sem rakta helyre. Most felül elég hosszú hajam van amit csak oldalra kell szárítanom, az időt inkább a waxolás veszi el.
2014. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!