Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet a Jobbik Ifjúsági Tagozatáról?

Figyelt kérdés
Faterom engedné de anyukám nem.(Azt mondja hogy még fiatal vagyok...) 15 éves leszek júliusban és 14 éves kortól lehet jelentkezni. Kérlek segítsetek! Sürgős! Válaszotokat előre is köszönöm.
2014. febr. 27. 20:41
 1/7 anonim válasza:
28%
15 évesen el akarod kezdeni a politikai agymosást magadon? Ne legyél hülye. Ne lépj be se a Jobbik, se a Fidesz, se az MSZP, se semmi "ifjúsági tagozatába". Hidd el, felnőttként megköszönöd majd magadnak, hogy nem tetted.
2014. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Na, még egy agymosott náci. Aztán ne csodálkozz ha egy reggel fagyos lövészárokban találod magad.
2014. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joe Makepeace ***** válasza:
34%
Magyarországon fölösleges politikai pártba belépni. A lóvén kívül sz rnak mindenbe...
2014. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Joe Makepeace ***** válasza:

* legföljebb néhány párt van aki nem, de azok nem jutnak/jutottak, és fognak jutni sajnos valószínűleg semmire, mert a szerepeket '90-ben leosztották.

Legföljebb be szabad állni valami "nagyágyú" mögé.

...és akkor szakad a lóvé...

...jjjaa a NÉP? az mi az?

2014. márc. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

2.-nak: Te meg egy agymosott komcsi vagy. Ne csodálkozz ha holnap a munkatáborban találod magad.


Én Jobbikos vagyok, de szerintem jobb lenne ha várnál még pár évet a belépéssel. Ha a retkek megtudják hogy IT-s vagy akkor könnyen rádszálhatnak. Ha minden áron be akarsz lépni akkor mond meg anyukádnak hogy ez nem olyan nagy dolog, ne fújja fel és hogy sokan mások is belépnek ilyen fiatalon az IT-be. 15 évesen sokmindenről még nem dönthet magától az ember, de a politika az nem ebbe a kategóriába tartozik. Mond meg neki hogy ez a te saját politikai meggyőződésed, ebben ne gátoljanak mert erről szabadon dönthetsz kortól függetlenül.


Szebb Jövőt!

2014. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utólsónak köszönöm a válaszát, és hogy leírta helyettem a másodikra a választ! Ment a zöld kéz! Szebb jövőt!
2014. márc. 3. 13:10
 7/7 without válasza:
27%
én az elsőnek adnék igazat 15 éves még éretlen hagyd a politikát, belegondoltál abba hogy a jobbik miért szervez ilyen ifjúsági tagozatokat mert ha nem akkor elmondhatom az én állásponton: fiatal vagy 15 éves könnyen befolyásolható a kamaszkor a lázadásról szól keresed a helyed a világban egy csoportot ahová tartozhatsz nos ők ezt használják ki a belépésed után el kezdődik az agymosásod nem ember vagy számukra hanem egy beérni készülő gyümölcs ami nemsokára plusz 1 szavazattal kecsegtet nekik az idősebbeket úgysem tudják meggyőzni semmilyen kampány szennylappal amit a postaládába dobnak mert ők már megoszlanak a másik 2 nagy párt között, anyud nagyon okos hogy nem engedi hogy a mai világ mocska ilyen fiatalon megrontson ezért nem engedi kérdezd meg magadtól hogy tényleg ilyen fiatalon részese akarok lenni a politikai sár dobálózásnak? szerintem hagyd a francba és éld a boldog gyerek korod politizálni úgy is ráérsz még csatlakozz inkább egy sportkörhöz az jobban előre viszi az életedet a politikától csak azt fogod megtanulni hogy szóljuk le másikat,tapossuk el,gyalázzuk meg tényleg ezt akarod? a jobbik se tudja megváltani az országot fiatal suhancok járnak kelnek mint holmi katona utánzatok de azzal sincsenek tisztában hogy ez mit képvisel, az előbbi hozzászólásokból láthatod hogy milyenek aki nincs velük egy hullámhosszon azt "hülye komcsizzák" ennyire primitív a viselkedésük te is ilyen akarsz lenni? nézz a dolgok mögé a kommunizmusnak és a nationalizmusnak megvannak a maga szépségei amit anno meg is fogalmaztak de ezeket nem a mai értelemben vett jobbosok és balosok képviselik
2014. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!