Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Jobbik Ifjúság...

Mit gondoltok a Jobbik Ifjúsági Tagozatáról? Tagok? Ellenvélemények?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Na ez engem is érdekelne, hogy lehet belépni vagy melyik városokba van ilyen?
2011. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
A tiniket a legkönnyebb agymosni....
2011. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Hazánknak elengedhetetlen szüksége van az ilyen és ehhez hasonló szervezetekre. A lakosság évtizedek óta tartó elkorcsosulását csak úgy szüntethetjük meg ha már fiatal korban hazaszeretethez szoktatjuk gyermekeinket. És felnyitjuk szemük a rothadó nyugati civilizálatlanság és barbárság ellenében.
2011. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bumbi02 ***** válasza:
48%

ellenvélemény:

- a fiatalokat a legkönnyebb megvezetni mint fentebb is írták, 14 évesen lehet belépni, semmit nem tudnak történelemről, oda kell nekik bökni hogy a kommunisták gonoszak, a zsidók gonoszak, aa szlovákok gonoszak, mi meg 15 000 éve vagyunk itt, a töri tanárod hazudik, és el is hiszi. Persze ez nem csak a Jobbik ifjuságára vonatkozik az összes többire

- 14 évesen lehet belépni, 14 évesen az ember ne politizáljon aktívan szerintem. Ne lépjen be pártba. Azt se tudják a mai 14 évesek 98%a, hogy ki volt az első köztársasági elnök, vagy hogy most ki a pénzügyminiszter.

-a tizenévesek többségének a politizálás anyázásból, és mocskolódásból áll.


Ráér az ember - ha nagyon párttag akar lenni - 20-25 évesen is belépni, mikor már a világról is többet tud.

2011. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Hitlerjugend.
2011. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki be akar lépni, szíve joga. De szerintem az embernek kell egy érettség a politizáláshoz. Mondom ezt úgy, hogy a Jobbikkal szimpatizálok, de szerintem politikai döntéseket csak akkor érdemes hozni, ha már elérte legalább a szavazókort.
2011. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó a társaság. Nem buta fiatalokból áll, hanem erős jellemekből, akik nem akarnak innen elmenni, nem csak állampolgárságuk magyar, de ahhoz, hogy magyarnak nevezhessék magukat, van tartásuk, becsületük, eszük.

Országszerte nagyon jó társaságokat alkotnak, érdekes, értékes programokkal.

Javaslom megtekintésre a Jobbik IT országos holnapját: www.jobbikit.hu

+ ezt a videót (érdemes nyitott szívvel hallgatni): http://www.youtube.com/watch?v=5Q7vVCfo-hY


Az ellenvéleményekhez annyit, hogy nem csak az ifjúság megvezethető, hanem ez úgy általában emberi jellemző. Sajnos. Tökéletes példa erre a sok MSZP-re szavazó nyugdíjas (TISZTELET A KIVÉTELNEK), a narancsosok szép, de egyértelmű hazugságait bevevő embertömeg, akik ilyen hatalmat adnak ezeknek a kezükbe, hogy aztán úgy tegyék tönkre az országot (mégjobban), ahogy nem szégyenlik.

Ez nem olyan dolog, hogy valakinek pisztoly van tartva a fejéhez, ide mindenki szabad akaratából lép be, ha pedig nagyon csalódik, jogában áll kilépni.


"Mindenkinek az eszébe fogjuk vésni, hogy a magyar ifjúság felébredt!"

A jövő a MIÉNK! Tegyünk érte!

2011. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

"Na ez engem is érdekelne, hogy lehet belépni vagy melyik városokba van ilyen?"


www.jobbikit.hu


Ezen kívül pedig, lakhelyeden érdeklődhetsz a helyi Jobbiknál, biztosan örömmel válaszolnak felmerülő kérdéseidre.


Szebb Jövőt! :)

2011. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Az egyik IT-nek fél évig még elnöke is voltam. Az IT olyan, mint a tagjai. Úgyhogy földrajzilag változó. Attól függ, milyen a vezetőség, és attól, kiket vesznek fel. A 14 év minimum korhatár, ez nem jelenti azt, hogy minden 14 évesnek kötelező belépnie. Pláne, hogy ők még a szüleik nevelésére szorulnak szerintem, nem az enyémre. Viszont pont az a kor, hogy ha addig nem nevelte meg a kedves szüleje, akkor már én sem fogom tudni. A maximális korhatár 24 év, ha jól emlékszem.


Másik: az IT jó politikai ugródeszka, annak, aki politikus akar lenni. De alapvetően nem erről szól. Illetve nem is arról, hogy cigány-, zsidó- és szlovákvért iszunk a taggyűléseinken, bár sokan ezt szeretnék látni. Az IT célja a fiatalok világnézetének nemzeti - nem jobbikos! - irányba terelése, illetve az alapszervezet segítése. Emellett saját rendezvényeket tarthatnak, és ismerkedhetnek bürökrácia alapjaival :)


Szerintem jobb, mint judeoliberális agymosás ;)

2011. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ozmium42 ***** válasza:
Most látom, 30 éves a korhatár. Na, ezt hülyeségnek tartom, de sebaj. Ezt az új honlapot még nekem is olvasgatnom kell. (sok IT alapult régebbn, amit érvénytelennek minősítettek, és mostanában indult be az újra megalakulás, így nálunk is, és új a szabályzat is)
2011. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!