Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki volt már közületek...

Valaki volt már közületek börtönben? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Én nem készülök oda, és remélem sose fogok bekerülni, csak kíváncsi vagyok, hogy tényleg igazak-e a csicskáztatásról, köcsögölésről terjesztett beszámolók vagy ezek csak mendemondák?

2014. febr. 28. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DX_BaLnmpYg

Van több része is nézd meg.

2014. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem ártatlanul vittek be sorkatonának. Ott egy börtönviselt mesélte hogy szerinte a börtönben jobb volt mint katonának lenni. A csicskáztatás automatikusan ki szokott alakulni ilyen zárt helyeken. De akár egy panel lakótelepi közösségben is gyakori a rangsor kialakulása. Például én sem tűröm egy társasházban hogy az idióta szomszédom éjfél után is bömböltesse a tévét. No nem csicskáztatom, de a szükséges mértékben megalázom ha a szép szóból nem ért.
2014. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Engem ártatlanul vittek be sorkatonának."


Ez miez?!

2014. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!