Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről írjak blogot? (többi lent)

Miről írjak blogot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ötletem sincs..Írtam már blogot de kifogytam...szeretnék valami értelmeset ami hatással van az emberekre de nem túl komoly mert attól "megijednek" és nem fogják olvasni... :/ Milyen téma érdekli az embereket? Esetleg a blogos tanács adás?
2014. márc. 1. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne,hogy blogot akarsz írni?
2014. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos.. az a baj, hogy ez a két dolog, hogy "zeretnék valami értelmeset ami hatással van az emberekre de nem túl komoly mert attól "megijednek" és nem fogják olvasni."

ez kb kiüti egymást.. mert ha oylat írsz amit sokan olvasnának, ez nem ér túl sokat.. ha meg mélyebbre hatoló témát találsz, akkor meg sokan fognak utálni, meg leszólni.. bár nem biztos... mondjuk erre példa David Icle is, meg a holland agykutató, Dick Swaab is.

2014. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!