Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Blogot vagy naplót írjak?

Blogot vagy naplót írjak?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy blogot vagy naplót írjak, valamelyiket mindenképpen szeretnék.


A Blog:

Annyi a baj, hogy ha letitkosítom, nem tudom, mennyire megbízható, mert az oké, hogy én meg a webmesterek látják, de rajtunk kívül tényleg senki sem?


A Napló:

Nagyon hamar elfárad a kezem, eddig akárhányszor belekezdtem papír-alapú naplóba, maximum két hét után abbahagytam.


Tippek, ötletek, tanácsok? :)


2013. jan. 26. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha esetleg a számítógépen, mondjuk egy Word-ben vezetnél naplót?
2013. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, csak azért nem lenne jó, mert csak az adott gépről érhetném el. A Pendrive-os hurcolás meg már bonyolult.
2013. jan. 27. 07:45
 3/7 anonim ***** válasza:

van internetes napló is

[link]

2014. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ehez tudsz is egy képet csatolni :)
2014. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és eldöntheted hogy lássák vagy sem
2014. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképp naplót!!! A napló megmarad és elolvashatod késöbb is pl.: felnőtt korodban. De ha gépen írod esetleg tönkremegy vége az egésznek. VÁLAZDD A NAPLÓT!!!
2015. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Én is gondoltam rá, csak azért nem lenne jó, mert csak az adott gépről érhetném el." Nem biztos, mert feltöltheted a Google Drive-ba, onnan meg lehet frissíteni, szerkeszteni is a dokumentumokat.
2015. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!