Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről szól egy gólyatábor?

Ancsoka1 kérdése:

Miről szól egy gólyatábor?

Figyelt kérdés

Szakközép suliba megyek és augusztusba lesz gólyatábor!

Miről szól egy gólyatábor?

Mit kell ott csinálni?

Milyen fajta szivatások lehetnek, ha lesznek?

És ha valaki nem tud beilleszkedni?

Adjatok légyszíves tanácsokat, tippeket! nagyon szeretnék már menni, de félek!


2014. márc. 4. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 2009ben volt a gólyataborom, de viszonylag jól emlékszem rá:D. Én nagyon rettegtem tőle, mert Eleve elég szűk szavu vagyok idegenek előtt, nagyon féltem, hogy kifognak közösíteni, vagy valami. A golyatabor ügye azért van, hogy megismerd a leendő osztálytársaidat, akikkel az elkövetkezendő 4-5 évben szinte mindennap együtt leszel. Nálunk már nem tudom hol Volt, de vonattal kellett menni, emlékszem nagyon izgultam, előző este nem tudtam elaludni, mikor otthon voltam,még, hogy jaj másnap már a vonaton találkozom Velük, akiket nem is ismerek, de Elhatároztam magamban, hogy mindenkihez kedves leszek, és érdeklődő leszek mindenkivel, én ezt tanácsolom neked is, hogy nyiss mindenki felé, ne csak szavakban válaszolj, Próbálj viccelődni, ha tudsz, vagy kifejezni magad, senki nem ismer senkit kb, szóval nem kell felni. Emlékszem, hogy a most már egyik legjobb barátom, aki akkor,még csak egy idegen volt, mennyire jó volt megismerni, már az első beszelgetesunkor rengeteget röhögtem vele, és azóta is :D bár tavaly elballagtam, de ugyanúgy barátok vagyunk. Nálunk ilyen közösség kovácsoló feladatok voltak, élveztem, mindegyik olyan volt amit meglehetett csinálni, és jó témák voltak, meg hat körbe ült a leendő osztály és egyenként kellett mesélni magunkról. Szovatasbol hat az akkor 10edikesek szivattak :D úgy hogy bevittek egy sötét helyre és fogkremet meg mindenfele undorító trutyit kellettt megennunk, kulonben nem engedtek ki... De Utólag élveztem ezt is :D. Szerintem nagyon hasznos a golyatabor, rengeteg szép emlékek van onnan, ne felj, hiszen mindenki fél tőle kb, de legalábbis izgul, és ez látszik szinte mindenkin :D
2014. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!