Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hordanak a mai 14 éves...

Miért hordanak a mai 14 éves lányok három táskát magukkal?

Figyelt kérdés

Iskolában rengetegszer látom azt, hogy az alsóbb éves lányoknál divat a három táska.

Van egy nagy iskolatáskájuk, egy kisebb testnevelésre és egy kicsi..amolyan keresztbe rakható válltáska, ami éppen akkora, hogy egy toll kényelmesen elfér benne. Mielőtt mindenki arra gondolna..nem.. nem sminkcuccok vannak benne, mert nem az olyan lányok hordják... o.O



2014. márc. 4. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Az egyikben gondolom tanszerek vannak, a másikban intim betét vagy tampon, esetleg wc papír, zsebkendő, a 3. táska számomra is rejtély. :D
2014. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Telefon?
2014. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam....

Telefon? Azért annál lényegesen nagyobb... mondjuk beleférne egy családi tusfürdő, vagy éppen egy csomag betét..:D

2014. márc. 5. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Családi tusfürdő? A leírásban azt írtad, "éppen akkora, hogy egy toll kényelmesen elfér benne".
2014. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tipp:tankönyvek, tesicucc, telefon v lóvé:D

Amúgy van olyan is, hogy valakinek nem férnek el a cuccai a táskájában , mert a kinézetre ment ,ezért vett több kicsit, mert a kicsi szerinte pl esetleg divatosabb, mint a másik, és akkoo azér':D::D:DD:D De én nem tudom:) Am lehet barinőjüké is akár vagy anyja megkérte lányt vigye el másik lánynak, hogy adja oda anyukájának:):):)

2014. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem számítottam ennyire nagy értelmetlenségekre. Azt hittem, hogy ilyet már mindenki látott és el tudja képzelni.

Egyébként a lányok mindig magukkal hordák (ezért is a kérdés). Biztosan mindenki látott, már ici-pici oldaltáskát, amibe csak bele lehet tenni két dolgot basszus..xD Olyan semmire nem jó, mert nem fér el benne igazán semmi érdemleges dolog, de még is nélkülözhetetlen.

2014. márc. 5. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:
zsebkendő,eüsbetét,pénztárca,parfüm,fésű,teló,notesz,toll:D:D:D:D
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én kettőt szoktam. Egy iskola+torna.
2014. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok értetlen, de egyszer azt írod, egy toll, máskor hogy egy családi tusfürdő fér el benne.


Nem tudom, miről beszélsz, pedig lány vagyok. Nem tudsz egy képet linkelni?

2014. márc. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy mindenki látott már legalább egy ilyen lányt.... -.-"" Nem gondoltam volna, hogy még a táska márkáját is ki kell írnom...-.-""" Van egy lány... iskolatáskát meg külön tornazsákot hord magával minden nap, és minden nap ugyan úgy hord egy kis oldaltáskát... ez mérettől független, de a nagyátlagban csak olyan táskákat láttam, amikor olyan semmire nem valóak. Én hordtam ilyet 2. osztályban a templomba, hogy beleférjen az imakönyvem, de van olyan táska is, amibe picit több dolog is belefér. De, engem nem a táska mérete érdekel, hanem az, hogy mit tesz bele. Nem redikül találkozón vagyunk az iskolában, hogy ezt kelljen hordani... Az egész táska teljesen lapos. Meg amúgy is.. miért kéne egy zsepiért, telefonért vagy más baromságért külön táskát hordani?
2014. márc. 8. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!