Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg pasik, figyelem! (más...

Meleg pasik, figyelem! (más is válaszolhat) Ha egy heteró lány írna egy történetet egy meleg párról, elolvasnátok-e, akár kíváncsiságból is, vagy ráhagynátok, mondván, úgysem tudja, miről beszél? Őszintén! A "Nem tudom. " nem válasz. : )

Figyelt kérdés
Igen, én próbálkozom személyesen. Mivel nem ismertek, pártatlan választ tudtok adni. Előre is köszönöm a segítségeteket. Várom a kultúrált válaszokat...
2009. dec. 13. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
bi vagyok, de elolvasnám :D
2009. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de ha meleg lennék, akkor is elolvasnám. Már csak kíváncsiságból is, hogy egy "kívülálló" hogy látja, hogy képzeli el ezt
2009. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt részem ilyen történet olvasásában, és a viccestől kezdve a szánalmason át minden volt, csak hiteles nem...

De hogy a konkrét kérdésre válaszoljak, igen, elolvasnám. Az esélyt meg kell adni.

2009. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kezembe kerülne és épp nem lenne más dolgom elolvasnám. :)

Egyébként szerintem nem, mert úgy érzem nem igazán tudnál nekem újat mondani. Mármint, ebben élek tudom milyen nehéz nap mint nap és tudom azt is, hogy mitől lehet mégis szép... úgy értem nem érzem azt, hogy szükségem lenne arra, hogy más gondolatait olvasgassam a témáról.


De örülnék ha valóban lennének olyan heterok, akik tényleg nem ítélik el a melegeket és egy jó könyvet sikerülne összehoznod. ;)


Egyébként milyen stílusban akarod megírni? Mármint mit szeretnél vele elérni? Viccesen akarod bemutatni, hogy milyen emberek vannak vagy el akarod magyarázni a heteroknak, hogy mi az amiről nem is tudnak és valami újat akarsz nekik mutatni vagy mégis mit szeretnél? És ki lenne a célközönség? Remélem nem voltam bántó, őszintén kérdeztem és nem akartam kötekedni. Amúgy jó dolog lehet könyvet írni.

2009. dec. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen. Jó dolog. Néha nagyon nehéz, de élvezetes! :) Eddig egy csomó heteró ismerősömnek tetszett, mármint ami kész van belőle, az első három fejezet. Hogy célom van-e vele, és, hogy ki a célközönség, azt nem igazán tudnám megmondani, mert inkább magamnak írom. Hogy nekem tetsszen. Aztán, ha másoknak is, az már a hab és a marcipán. :)

Inkább viccesre és kicsit romantikusra, vagy legalábbis valamennyire. Nem lesz nyálas. (remélem...)

Nem dokumentum-regényt írok, hogy bemutatás legyen. :) (Új cím: Veróval a melegek nyomában...) Nem. Csak kitalálok egy sztorit és leírom. Ennyi. Az, hogy melegekől szól, a téma szempontjából majdnem lényegtelen (persze, akkor nem tudnék a homofóbok ellen szólni), egy löketet ad neki. Egyeseket elriszthat, de nekik is van olvasnivalójuk, bőven. :)


Nem volt benne semmi bántó.


KÖSZÖNÖM A KOMMENTEKET!!!!!!!! Örök hálám :)

2009. dec. 15. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!