Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Suliban megalázottak figyelem!...

Suliban megalázottak figyelem! Visszaadnád ha alkalmad adódna rá?

Figyelt kérdés

Röviden az a szitú hogy ált suliban állandóan megvertek a diák társaim, nap mint nap, pedig nem adtam rá különösebben okot, úgy vettem észre hogy egy két főkolompos volt az oka mindennek. Nem részletezném azokat az ugratásokat és kicseszéseket amiket ellenem elkövettek... gondolom azért hogy ők jól szórakozzanak...gondolom más is volt ezzel így...


A történet úgy folytatódik, hogy teltek múltak az évek, és egy nap egy olyan buszra szállnál fel, amelyen a "főkolompos" is rajta van. Persze elhízott a drága (biztos jó dolgában) és ül, pont a szélén egy másik nővel és beszélget. Te egyből felismerted és miközben megváltod a jegyed gondolkozol mi tévő légy? mások számára észrevétlenül "véletlenül" nekimenj, véletlenül úgy fordulj hogy oldalba vágd? Hisz megtehetnéd... egyrészt mert a hájas segge lelóg a székről, másrészt csak azért is, harmadrészt tudod, hogy HR-es területen dolgozik, szóval annak az esélye hogy felálljon és behúzzon egyet ( nő létére) szinte majdnem null az esélye - hisz verekedős HR-esnek nem igazán örülnének a cégek, nemde?... már megkaptad a jegyedet, indulsz hátrafelé... mit tennél?


Komolyan kérdem... velem megtörtént az eset ...


2011. aug. 4. 07:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
39%
fiú vagy vagy lány? am nem biztos h jó ötlet , lesüllyednél az ő szintjére. néha a szavaknak nagyobb súlya van mint a tetteknek. tehát ha valamit oda pörkölsz neki a barátnője előtt(hogy beégjen) lehet okosabb megoldás.
2011. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Ha még évek múlva is ezen jár az eszed, akkor ott VELED nagy baj van.

Ilyet, hogy a buszon oldalbavágni, stb csak inge PRIMITIV embernenk jut eszébe - föként ennyi idö után.

Az irásodból csöpög a rosszindulat, ha ilyen voltál az iskolában is, akkor nem ok nélkül akartak lejáratni.

2011. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
engem sose csesztettek, de a helyedben visszaadnám kamatostul!
2011. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha velem ez lett volna sem süllyednék le erre a szintre. Szerintem ránéznék talán lenézően, vagy gúnyosan belevigyorognék a képébe, esetleg direkt észre sem venném. Nem szabad lealacsonyítani magad, gyerekek voltatok még úgymond.
2011. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a történetben én lennék az aki rosszindulatú. A 4 év mindennapi folyamatos verést pedig nem igazán lehet elfelejteni és megbocsájtani. Ez nem olyan mint amikor rálépsz valakinek a lábára, és azt mondod hogy "jaj bocsi"...


ÉS realista vagyok... a hájas segget azért írtam mert tényleg hájas seggű, most ezen nem lehet szépíteni, ha az akkor az, ha lelóg a székről akkor nem lehet azt mondani hogy nádszálvékony...


Amúgy 26N

2011. aug. 4. 07:42
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Mosolyogva,mintha régi barátnővel találkoznál:

-Jaaaaj,szióka nem ismertelek meg úgy meghíztál!

-Ez a 30 kg plussz kimondottan jól áll!


Ez be fog találni.

2011. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
56%
Engem is bántottak, de én nem süllyednék le az ő szintjére.
2011. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

jó nagy lelki fájdalmat hagytak benned ezek a verések, hogy még sok év elteltével is fáj vissza gondolni rá.


Ez a buszos meglököm dolog hülyeség, de valahogy add vissza neki.

2011. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
A buszon úgyse ütne meg, akár HRes, akár nem, akármi is az. Viszont ha 4 évig tudtak téged bántani minden nap, akkor szerinted ha incselkedsz vele nem fogja megtalálni a módját, hogy huszonévesen is szivasson téged? Ilyeneken jár az eszed, hogy a buszon hogy menj neki? Ne legyél Carrietta White, ő is rosszul járt a történet végén.
2011. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem rengeteg csesztettek az általános iskolában, a gimiben, az egyetemen (bár ott már megtaláltam a módját, hogyan ignoráljam az idiótákat), de túl kell rajta lépni és azon dolgozni, hogy többet ne essen meg Veled ilyen.


Ha rágódsz, azzal csak magadnak teszel rosszat.


Maximum tényleg csak a külsejére tehetnél megjegyzést.

2011. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!