Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy jött divatba ez a vámpírő...

Hogy jött divatba ez a vámpírőrület a fiataloknál? Csak szerintem butaság?

Figyelt kérdés

Mármint, mi ez, hogy vámpír? Összekevertek egy fura legendát egy nyálas tinisztorival jó "pasikkal, csajokkal" stb és máris menő, mindenki vámpír akar lenni? olyan ez mint valami tömeges elmebetegség.


Ha a készítő mondjuk nem vámpírokkal, hanem mumusokkal, vagy trollokkal forgatta volna le ugyanezt, vagy esetleg világító vaddisznókkal, akkor most az lenne divatban?


Vagy egyszerűen csak a goth kultúra kiegészítése?



2014. márc. 10. 19:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Mármint, értem én... ez van de ember:

VÁMPÍR??? normális?

2014. márc. 10. 19:41
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi olyan baromi klassz egy vámpírban? Kiszívja az ember vérét a szemfogaival.


Ebből hogy a jó életbe lett tininyáladzás? NEM ÉRTEM!

2014. márc. 10. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
A sok sorozat, meg Twilight meg ilyesmi.
2014. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem tűnik fel nekik, hogy baromság? Agyrém.
2014. márc. 10. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ki vagy tőle akadva, akkor miért foglalkozol vele? Van akinek bejön, van akinek nem...Ennyi erővel nekem meg a hócipőm tele van már a mozikban állandóan kijövő 328 ezredik varázslós fantasy tini baromira együgyű filmektől. De hát nem nézem meg már aztán ennyi...
2014. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak nyálas vámpír létezik.

Nézd csak meg Anne Rice vámpírkrónikáit, vagy pl. a vámpíros játékokat, a komolyakat, nem a tiniket.

2014. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hunbula ***** válasza:

Amikor én zöldfülű voltam, akkor a Buffy ment, amiben jól kinyírták a szörnyeket meg vámpírokat és nagyon szerettük. Meg a Sabrina a tini boszorkány is népszerű volt. Mindig vonzó a fiataloknak ez a misztikus körítés egy sztorira, ami érthető is mert kalandos és nem mindennapi. Hogy most ennyien lovagolják meg ugyanazt a témát, az inkább a felturbózott fogyasztói társadalom hibája, nem kifejezetten a fiataloké. Egy-két embernek bejött, és utána mindenki ugyanazt a sikert és pénzt akarja, szóval másolják. Igen, valószínűleg ha a legelső kasszasikerben világító vaddisznó lett volna, akkor most az lenne csillogó vámpír helyett.

Goth kultúráról meg a vámpírrajongó fiatalok nagy részének fogalma sincs, szóval azt az elméletet én parkolópályára tenném.

2014. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
őszintén? én már hányok tőlük-.-
2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha nem tetszik ne nézd ;)
2014. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!