Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni az Angliai...

Mit lehet tudni az Angliai Hull-ról? Munkahelyek, emberek, problémák, stb?

Figyelt kérdés
Nem sokára költözöm ki Angliába, és nem igen tudok semmit az ottani viszonyokról, valaki esetleg ha tud pontos dolgokat, az nagyon érdekelne. Főleg hullról mert oda mennék ki.

2014. márc. 11. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly majdnem oda mentünk kirándulni az akvárium miatt, de végül Blackpoolba mentünk. Nem is olyan messze lakok onnan, de mégse tudok semmit Hull-ról. Manchester környéki vagyok. Azt viszont tudom, hogy mivel tengerparton van és van is látványossága, így vendéglátás területen biztos találnál melót ott. Viszont nem tudom miért, de még pár éve, mikor albit kerestem két albi között, kidobott néha Hull-os albikat és elég drága ott az albi az ittenihez képest. Egyébként had ajáljak pár oldalt, ami állással, albérlettel kapcsolatos.

Az albival kapcsolatban nézd meg a rightmove weboldalát az álláskereséshez viszont a jobcentreplus oldala, de ezt belinkelem:

[link]

oldalát érdemes megnézni.

Ha kiérsz, nézz körül a városban, az legyen az első dolgod, hogy beregisztrálsz állásközvetítőkhöz, valamint boltokba, kocsmákba, éttermekbe érdeklődj, kell e ember. Nagyon fontos, hogy 1-3 héten belül találj melót, mert hamar elszáll a pénzed.

Az általános szabály valószínű oda is igaz. Óvatosan a magyarokkal. A saját fajtájával tol ki legjobban az ember. Ugyanezt csinálják a lengyelek, litvánok és egyéb népek...mesélték ők is:D

2014. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen típusú munkahelyek vannak, értem úgy hogy van e pl olyan hogy magyarokat kresnek.
2014. márc. 15. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért keresnének már kifejezetten magyarokat, már bocs:D
2014. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pl, van hullban egy magyar bolt... azért,,
2014. márc. 17. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!