Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a biztonságosabb...

Melyik a biztonságosabb figyelembe véve a következőket?

Figyelt kérdés
Májusban le kell mennem Balatonzamárdiba, akkor lesz kb. 1 hónapos a jogsim. Biztonságosabb autópályán menni, vagy inkább a 7-es főúton? Melyik mellett mi szól?

2014. márc. 11. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de simán csak Zamárdi.


Anno baleseteztem az M7-esen, így évekig ódzkodtam tőle. A 7-es nagyon lassú, helyenként szűk, még friss jogsival is inkább az autópályát ajánlom, persze a külső sávban, nem túl nagy sebességgel.

De előtte gyakorolj, ne ez legyen az első utad!

2014. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted majd autót is fognak alád adni 1 hónapos jogosítvánnyal? Ha a fiam/lányom lennél, én előtte alaposan megnézném, mit is tudsz az autóval, és nagyon megfontolnám, hogy odaadjam-e.


Nem bántásból írom, de nekem sem adták oda 1 hónapos jogosítvánnyal az autót. Autópálya, Zamárdi, 7-es főút szóba sem jött, két faluval arrébb akartam menni, így biciklizhettem 30 percet oda, 30 percet vissza :D

2014. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ne autópályán, és állj meg közben pihenni is.
2014. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A második válaszolóval nem értek egyet, miért ne adnák oda neki az autót? 1 hónapos jogsival? Én pl addig nem is akartam megcsinálni a jogsit amíg nem volt rá lehetőségem hogy vegyek egy autót magamnak. Nem úgy fog megtanulni az ember vezetni, hogy mellette ülnek, hanem h egyedül megy a forgalomba. Nem sokára megérkezik a jogsim és én egyből befogok ülni az autóba vezetni, igaz nem balatonra tervezem az első körömet, csak a környéken ahol lakom.

Szerintem ha megy a vezetés akkor bátran menj le zamárdiba. Én egyedül nem mernék autópályán menni, de ha Te úgy érzed h mersz gyorsan menni akkor simán. Így fogsz csak megtanulni vezetni, nem úgy hogy az otthonodtól a tesco-ig elmész valakivel :)

2014. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pályán jobb gyorsabb kényelmesebb:) hátso uton egy örökkévaloság volt nekem..azota nem sajnálok a pályán menni:)
2014. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!