Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vagyok sablonember, de...

Nem vagyok sablonember, de emiatt nem szeretnek annyian. Miért?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy elég temperamentumos és érzelmi ember vagyok, ha valami jó, akkor az nagyon jó, ha pedig nem, az katasztrófa. Nem vagyok az a tipikus "tökéletesnek tűnő" lány, aki mindenkivel folyamatosan kedves, jó tanuló és mindenki szereti, pedig igazából nem csinál semmit.

Ez nem is lenne baj, mert tudom, hogy néhány helyzetben így kell viselkedni, egyfajta "álarcot húzni", csak így sem érzem jól magam.

Vannak igaz barátaim, erre nem panaszkodhatok, csak az zavar, hogy ha egy új társaság van, akkor azt érzem, h a sablonembereket mindenki körülrajongja, engem pedig néhányan szeretnek, de jópár embernek nem vagyok szimpatikus.

Miért van ez, hogy a azokat a személyeket, akiknek van személyisége nem fogadják el annyian?

Most én is álljak be a sorba, hogy azt érezzem szeretnek az emberek?



2014. márc. 15. 22:41
 1/5 anonim válasza:
Ez nagyon nyomasztó érzés tudom. De nem kell beállnod a sorba te így vagy jó. Ha nem érzed jól magad változtass de ha te tényleg ilyen vagy akkor ne tegyél semmit.
2014. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te sorodba miért állna bárki? Fogadd el magad és másokat, kìvéve a selejtes részt.
2014. márc. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy az vagyok aki, hanem az, hogy ezt a valakit kevesebben értékelik, mint egy jópofizó, kedves, kicsit semmilyen embert.

Ezen pedig nem tudom, lehet-e változtatni.

2014. márc. 16. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

De mit értékelnek benned kevesebbre?

Mindenkinek van személyisége és stílusa, ez nem indok.

Milyen a te személyiséged és életed?

Goromba és bunkó vagy?

2014. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a gond h nem tok segíteni mert én sem vagyok teljesen sablon. Semmi baj azért vannak olyan emberek mint te. És ha esetleg még nincs szerelmed akkor ha ilyan maradsz akkor lesz, IGAZI.
2014. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!