Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízhatóak a korábbi au apir referenciák? Mármint adnak ugye elérhetőséget, szerintetek tényleg megmondják a frankót, főleg úgy, hogy ott vannak még jelenleg is?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyk túl paranoiás etéren? XD .. már arra gondolok, hogy mivan ha az any csinált egy profilt facen, és akkor azon keresztül beszél a "jelenlegi au pair" nevében xD. Vagy ennyire azért ne képzelődjek? Már beszéltem velük skypen 2x. Egyszer az anyával, és egyszer úgy, hogy ott volt az apa is, meg a kislány (3 gyerek van) De nem tudom, pl facen megtaláltam az apát, meg elvileg az anyát is, de még csak nemis ismerősök. Lehet ez csak nekem fura. Amúgy első au pairkedésem lesz, szóval kicsit tartok a dolgoktól.
2014. márc. 15. 22:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!