Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg tudná adni nekem valaki...

Meg tudná adni nekem valaki Kautzky Armand elérhetőségét titkos levélben?

Figyelt kérdés
A lányom pici gyerekként szeretett bele Kautzky Armand hangjába (szerintem ezzel minden nő egyetért). Két hét múlva lesz nagykorú, a 18. szülinapja alkalmából szeretnék kérni egy apró szívességet a művész úrtól...szeretném ha felhívná a lányomat, és boldog szülinapot kívánna neki, az ezzel járó minden költséget fedezném természetesen...ez lenne a legszebb ajándéka!!! Köszönök minden segítséget...szórakoznivágyók kíméljenek
2012. szept. 2. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
99,999%, hogy senki nem fogja itt neked megadni az elérhetőségét, hiszen, ha véletlenül akad is ember, aki személyesen is ismeri, az nem fog dobálózni a személyes adataival. De a Madách Színház társulatának tagja, a színházzal vedd fel a kapcsolatot, hátha kapsz egy e-mail címet. De őszintén, szerintem erre igen kicsi az esély, a legtöbb, amit szoktak ilyenkor adni, az egy autogram.
2012. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ha véletlenül akad is ember, aki személyesen is ismeri"


Véletlenül pont akad és talán az elérhetősége is megvan valamerre, de teljesen igaza van az első válaszolónak, senki nem fogja itt neked kiadni más személyes adatait, bármi is legyen a célod.


Hivatalos úton, a színházon keresztül próbáld elérni!

2012. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szándékosan írtam bele h "titkos levélben" azaz privát úton, senki sem várja el hogy világgá kürtölje bárki itt az oldalon. A magyarokban miért van ez az állandó kényszer a kötekedésre, ahelyett hogy inkább segítenének egymásnak???
2012. szept. 3. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kötekedés volt és "csak egy" embernek sem szokás kiadni más személyes adatait.
2012. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A "világgá kürtölésben" eleve benne van az, hogy akár privát úton, akár nem, egy névtelen, arctalan, ismeretlen -ne haragudj meg- akárkinek adják meg. Az, hogy neked elküldi valaki privátban, annyit ér, mintha kiírná ide. Tudom, te nem vagy olyan, meg te nem adnád ki senkinek, és csupa jószándékkal van kikövezve a postafiókodig vezető út, de úgy látom, hajlamos vagy megfeledkezni arról, hogy onnantól kezdve, amint leütötted a "Válasz elküldése" gombot, te is egy karakterhalmaz leszel a trollokkal teli tömegből. És most gondold végig: kiadnád-e a lányod elérhetőségét nekem? Pláne, ha mondjuk ismert is lenne? "Ne aggódj, én csak beleszerettem a hangjába, és egy köszöntést kérek..." Egész más így, nem?


Szóval vagy indulj el a harcias kötözködés helyett az általunk javasolt egyetlen járható úton a Művész úr elérhetőségéért, vagy keress másik ajándékot.

2012. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves "általunk"!

Igazad van, teljes képtelenség, azt fogom tenni amit írtál. Köszi a segítséget:)

2012. szept. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!