Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki lesz otthon egyedül szilves...

Ki lesz otthon egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 21:38
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Szóval nem csak én szívok itthon egyedül/családdal? Legalább lesz kikre gondolnom mikor anyámmal koccintok éjfélkor... :P

19/L

2009. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
:))
2009. dec. 20. 23:55
 13/30 anonim ***** válasza:

Én az idén kivételesen nem leszek otthon, de ezelőtt szinte minden évben otthon voltam a családommal, vagy esetleg átmentem egy-egy barátnőmhöz. Nem vagyok bulizós fajta, nem is erőltetem mert tudom hogy úgysem érezném jól magam. Sokan csesztettek emiatt, hogy fiatal létemre itthon penészedem szilveszterkor, de engem nem érdekel. Ne szomorkodj, élvezd az előnyeit, sokkal kényelmesebb és még nem is kerül pénzbe otthon lenni.:)

Ja és 24 vagyok.:)

2009. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Szerintem én is egyedül leszek. A barátnőm a hapsijával és a családjával fog lenni, így a buli a kizárva... :(
2009. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ez annyira rossz , ahogy közeledik , egyre jobban nem akarok itthon maradni egyedül , pedig tudom hogy úgy is az lesz :(
2009. dec. 27. 15:13
 16/30 anonim ***** válasza:
teljesen meg tudlak erteni :( lehet enis itthon leszek egyedül, sehova se hivtak meg, emiatt naon szomoru vagyok :( 18/f
2009. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Én is itthon leszek, de végül is nem bánom, hogy most nem megyek olyan buliba, ahol nem érzem jól magam - mint tettem sok évig
2009. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
De hogyha ez ennyire bánt téged akkor ne keseregj otthon hanem próbálj szervezni valamit! Hívd fel a barátaidat ismerőseidet, hátha valakivel el tudsz menni egy buliba. Vagy keress olyanokat akik szintén egyedül lennének és találjatok ki valamit közösen! Én is otthon szoktam lenni általában de engem cseppet sem zavar, én kimondottan szeretek ilyenkor otthon lenni a családommal, párommal. De te azt mondod hogy rosszul érzed magad emiatt, akkor hajrá, szervezkedj!
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Eninővér ***** válasza:
Én is :( pedig imádok táncolni meg a társasjátékos bulikat :) de nix ilen baráti köröm :)
2009. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

én is egyedül leszek

Van itt valaki Gödöllőről, 20 év felett?

2009. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!