Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarország miért ilyen...

Magyarország miért ilyen középkorias még mindig?

Figyelt kérdés

A magyarok olyan, mintha semmit sem változnának.

Ugyanaz a középkori gondolkodás uralkodik.

Az egyik kisebbséget gyakran bántják, kirekesztik.A zsidó vallásúakat utálják és a legfájóbb, hogy nem csak a tanulatlanok, hanem a magasan képzett, diplomás emberek is antiszemiták és rasszisták.


A homoszexuálisokat szintén nem bírják, nem támogatják az egynemű házasságot, pedig ez hozzátartozna a normális, egészséges demokratikus gondolkodásmódhoz.

És a tolerancia mértéke egyre inkább csökken:

[link]


Így sohasem lesz Magyarország olyan, mint egy fejlett nyugati ország,ha nem változtat akkor egy keleti középkori gondolkodásmóddal rendelkező nép országa marad.


Olyan, mintha 1935-ben megfagyott volna az idő.



2014. márc. 24. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Következőt ...
2014. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Engem leginkább az anyagi helyzetem zavar.

Örülök, hogy neked nincsenek ilyen problémáid.


Amúgy azt már megfigyelték régebben, hogy ahol jólét van, ott az emberek is nyugisak és toleránsabbak mások heppjeivel szemben.


Ahogy csökken az országban az életszínvonal, úgy lesz a lakosság is egyre erőszakosabb.

2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
És ami a legszebb h egyesek pont ezt akarják. Keletet éltetik, meg a régi rendszereket. Maga a magyar társadalom nem tudott még egy modern gondolkodást kialakítani. Ennek legfőbb oka h a magyar választópolgárok mindig rossz emberek kezébe adta a hatalmat. Magyarország mindig is ebbe a helyzetbe volt h kelet vagy nyugat és sose tudtunk előrébb jutni. Mikor kelethez tartoztunk (keleti-blokk) akkor mi voltunk azok közül a legnyugatiasabb ország. Most h a nyugathoz az Európai unióhoz tartozunk pedig lassan az egyik legkeletiesebb ország leszünk. Az h mindig az ellenkező irányba megyünk szerintem nem jó dolog és azért tartunk itt.
2014. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Komolytalan és félrevezető a cikk ...
2014. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, Magyarország elég rossz irányba halad.
2014. márc. 24. 21:09
 6/18 anonim válasza:
72%

"Így sohasem lesz Magyarország olyan, mint egy fejlett nyugati ország"


Addig örülj míg nem lesz olyan. Bár ezt igazán csak akkor értenéd meg, ha olyan lenne. De én nem kívánom neked, sem más magyar embernek.

2014. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A cikk mellékes, csak bizonyíték, hogy Magyarországon csökkent a tolerancia mértéke, ugyanis sokan nem hinnék el.
2014. márc. 24. 21:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől lesz egy ország fejlettebb! :D

Én idáig abban a boldog tudatban éltem, hogy az erős gazdaság az egyik tényező. :O


Főleg ha ilyen magyarellenes blikk-utánzatokkal jössz. :)

2014. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert nincs se hegye, se tengere.
2014. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként hol és kik rekesztik ki az egyik kisebbséget?


Ja, fogalmad sincs ugye? :)

2014. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!